نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:31:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
زمین خواری 3 میلیاردی در "بجنورد"
گروه استان ها– خراسان شمالی– فرمانده انتظامی استان از شناسایی و دستگیری 2 عامل زمین خواری 3 میلیارد ریالی در شهرستان بجنورد خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "علیرضا مظاهری" با اعلام جزئیات این خبر، گفت: در پی رصد اطلاعاتی مبنی بر تصرف اراضی ملی توسط افرادی سودجو در شهرستان بجنورد، موضوع به صورت ویژه در دستور کار ماموران مبارزه با جرایم اقتصادی پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: با استفاده از امکانات اطلاعاتی، تحقیقات میدانی و جمع آوری مدارک و مستندات مشخص شد، بخشی از اراضی ملی به مساحت 2 هکتار توسط این افراد به صورت غیرقانونی تصرف و به مبلغ 3 میلیارد ریال فروخته شده است.

این مقام ارشد انتظامی در استان تصریح کرد: تیم رسیدگی کننده پرونده پس از اطمینان از صحت و سقم موضوع با هماهنگی مقام قضائی هر 2 عامل زمین خواری را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آن ها را دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خراسان شمالی با اشاره به معرفی متهمان به مراجع قضائی، خاطر نشان کرد: حفظ بیت المال، اراضی ملی و منابع طبیعی از دست متجاوزان و سودجویان همواره در دستور کار پلیس قرار دارد و به شدت با آنان برخورد می شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون