نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:34:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:43


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، نیرویی خوشنام و مورد اعتماد در کشور است
گروه استان‌ها – گيلان – نماینده ولی فقیه در استان گیلان در جمع کارکنان انتظامی شهرستان رشت گفت: نیروی انتظامی، نیرویی خوشنام و مورد اعتماد در کشور است.
 

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، آيت الله"رسول فلاحتی"در جمع فرمانده و کارکنان انتظامی شهرستان رشت به اقدامات مؤثر پلیس در کاهش ناهنجاری‌های اجتماعی در استان گیلان اشاره کرد و گفت: این موفقیت محصول کار جهادی کارکنان انتظامی استان است.

وی افزود: پلیس ایجادکننده امنیت در جامعه است و حمایت‌ از پلیس مؤمن، متدین و جهادگر همیشگی و مستمر است.

امام جمعه رشت تصریح کرد: با تلاش پلیس در مقابله با هنجارشکنان اجتماعی شاهد کاهش ناهنجاری‌ها در سطح جامعه هستیم و این جای افتخار دارد.

آیت الله فلاحتی از عملکرد بسیار خوب فرماندهی و کارکنان انتظامی شهرستان رشت نسبت به برقراری نظم و امنیت مطلوب در جامعه و تعامل با عوامل ستاد اجرائی امربه معروف و نهی از منکر استان قدردانی کرد.

نماینده ولی فقیه در استان گیلان نیروی انتظامی را نیرویی خوشنام و مورد اعتماد در کشور دانست و خاطرنشان کرد: عملکرد پلیس باید پیامبر گونه باشد و مردم این گونه عملکرد را احساس کنند.

سرهنگ " علی رمضانی " فرماندهی انتظامی رشت نیز در این دیدار ضمن بیان گزارشی از اقدامات فرماندهی انتظامی این شهرستان نسبت به اجرای طرح تامین امنیت مسافران و مردم در سطح شهرستان رشت ادامه داد: در این خصوص طرح‌های پاک سازی پارک‌ها، تفرجگاه‌ها، سواحل، مناطق آلوده و برخورد با اراذل و اوباش در سطح شهرستان رشت اجرا شده است.

وی به پاک سازی مستمر مناطق آلوده در محله‌های رشت اشاره کرد و افزود: از ابتدای امسال تاکنون یک هزار و 60 مورد پاک سازی مناطق آلوده در محله‌های رشت انجام شده است.

فرمانده انتظامی شهرستان رشت سرعت، دقت و رسیدگی به فوریت‌های پلیسی را اولویت برنامه‌های فرماندهی انتظامی شهرستان رشت دانست و خاطرنشان کرد: از ابتدای سال جاری تاکنون بیش از 70 هزار تماس با مرکز فوریت‌های پلیسی 110 در شهرستان رشت داشته‌ایم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون