نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
کشف 30 فقره سرقت در همدان
گروه استان ها ـ همدان ـ فرمانده انتظامي استان از دستگيري اعضای باند سارقان داخل خودرو منطقه گنجنامه و عباس آباد شهر همدان و کشف 30 فقره سرقت خبر داد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "کامرانی صالح"، در تشريح اين خبر، گفت: در پي وقوع چند فقره سرقت داخل خودرو در منطقه گنجنامه و عباس آباد و شکايت مال باختگان، شناسايي و دستگيري سارق يا سارقان در دستور کار ماموران کلانتري 12 مدرس قرار گرفت.

وی افزود: در تحقيقات مقدماتي مشخص شد سارقان با استفاده از تاريکي شب سراغ خودروهاي پارک شده در مسير گنجنامه و عباس آباد رفته و با شکستن شيشه آن ها، اموال با ارزش و مدارک داخل خودرو را به سرقت مي بردند.

سردار کامرانی صالح بیان کرد: با  اقدامات اطلاعاتی و به کارگیری شگردهای پلیسی همچنین بررسی دوربين هاي مدار بسته مسيرهاي منتهي به محل سرقت، تصوير يک دستگاه سواري پژو 206 سفيد رنگ با 3 سرنشين به دست آمد که در زمان سرقت ها در همان مسيرها تردد داشت.

این مقام انتظامی تصریح کرد: ماموران با چند اکيپ به صورت نامحسوس منطقه را چندين شبانه روز تحت مراقبت قرار دادند تا اين که پژو 206 مذکور در جاده قديم عباس آباد مشاهده و تحت تعقيب نامحسوس قرار گرفت.

وی افزود: سارقان که 3 مرد جوان بودند با شکستن شیشه در عقب يک خودرو سواري تويوتا پرادو، اقدام به سرقت اموال داخل خودرو کردند که هر 3 نفر حين ارتکاب جرم دستگير شدند.

این مقام ارشد انتظامی گفت: متهمان پس از انتقال به کلانتري در بازجويي های فنی و تخصصی به 30 فقره سرقت داخل خودرو اعتراف کردند.

وی ادامه داد: در تحقيقات بعدي مشخص شد، سارقان با 2 دستگاه خودرو به محل هاي سرقت مراجعه مي کردند که ماموران پس از کشف خودرو دوم در بازرسي از آن، تعداد زيادي اموال مسروقه از قبيل: ضبط و پخش خودرو، باند و آمپلي فاير، موبايل و پاور، ساعت، عينک آفتابي، مدارک شناسايي و ... را کشف کردند.

فرمانده انتظامي استان در پايان، گفت: متهمان با دستور قضائي و برای بررسي و تحقيق بيشتر به دايره مبارزه با سرقت پليس آگاهي استان منتقل شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون