نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      10:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:69


نسخه چاپی
مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته وبه آن اعتماد دارند
گروه استان ها – زنجان – نماينده ولي فقيه در استان و امام جمعه زنجان با تقدير و تشكر از تلاش و زحمت سبزپوشان نيروي انتظامي، گفت: مردم نیروی انتظامی را امین خود دانسته وبه آن اعتماد دارند

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله " علی خاتمی " در دیدار با سردار " رحیم جهانبخش" فرمانده و مسئولان انتظامی استان با اشاره به اقدامات شایسته ناجا در تامین نظم و امنیت مراسم ها بیان داشت : كاركنان نيروي انتظامي افتخار سربازي ولايت را دارند كه يك افتخار بزرگ براي پليس است.

آيت الله خاتمي خدمت رساني شايسته به مردم را يکي از مهمترين وظايف نيروي انتظامي برشمرده و افزود: زماني كه مردم لباس پليس را مي بينند احساس آرامش مي كنند و دزدان و سارقان با ديدن پليس لرزه براندامشان مي افتد.

وی با اشاره به تنوع و حجم بالاي ماموريت هاي نيروي انتظامي اظهار داشت: تلاش هاي صورت گرفته در اين مجموعه باعث كاهش انواع جرايم و افزايش اعتماد مردم به خدمتگزاران خود در مجموعه نيروي انتظامي شده است.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه زنجان با اشاره به ماموریت های پیش روی نیروی انتظامی در ایام محرم و صفر افزود : کارکنان نیروی انتظامی شبانه روزی و در تمام ایام سال به صورت مجاهدانه تلاش می کنند تا مردم در امنیت و آرامش زندگی کنند.

آیت الله خاتمی با بيان اينكه خدمت به مردم ارزشمند است و پاداش اخروي دارد، اظهار داشت: مردم ما مردمی متدين، قدر شناس و شايسته بهترين خدمات هستند.

آمادگی کامل پلیس برای تامین امنیت عزاداری های ماه محرم

سردار"رحیم جهانبخش " فرمانده انتظامي استان زنجان نيز در اين ديدار با اشاره به فرا رسیدن ماه محرم و ماموریت های ویژه پلیس استان در این ماه، گزارشي از اقدامات و فعاليت هاي انتظامي استان را تشريح كرد.

وي گفت: اقدامات خوبي در سال 98 در حوزه هاي مختلف امنيتي، اجتماعي، مبارزه با قاچاق كالا و ارز، مواد مخدر و ... صورت گرفته است.

فرمانده انتظامی استان زنجان با بيان اينكه تامين نظم و امنيت جامعه، اولويت پليس است؛ اظهار داشت: به لطف خدا و همكاري همه دستگاه هاي متولي، امنيت مطلوبي را در استان شاهد هستيم و با تقويت تعاملات، اين روند نيز ادامه خواهد يافت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون