نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      11:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:90


نسخه چاپی
عامل آدم ربايی در سراوان دستگیر شد
گروه استان ها -سیستان و بلوچستان- با تلاش پلیس آگاهی عامل گروگانگیری جوان30 ساله در شهرستان "سراوان" شناسایی و دستگیر شد.

به گزارش خبرنگار پایگاه پلیس، سردار"احمد طاهری" جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در بیان جزئیات این خبر گفت :  ساعات پایانی شب یازدهم مردادماه سال جاری یک فقره آدم ربایی در محدوده بلوار خلیج فارس شهر سراوان اعلام و بلافاصله عوامل انتظامی برای بررسی موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: با حضور تیم گشت پلیس در محل زنی جوان سراسیمه اعلام داشت پس از خرید مایحتاج از بازار در جلو در منزلشان 3 سرنشین یک دستگاه پژو 405 پلاک مخدوش با سر و صورت پوشیده با تهدید سلاح کلاش همسرش را سوار خودرو کردند و از محل متواری شدند.

سردار طاهری تصریح کرد: ماموران دایره مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی با بررسی دقیق اظهارات زن جوان تحقیقات گسترده ای را آغاز و به اطلاعاتی از اعضای این باند آدم ربا دست یافتند.

وی گفت: آدم ربایان که خود را در یک قدمی پلیس می دیدند قبل از دستگیری فرد ربوده شده را که جوانی 30 ساله است را سه روز پس از زمان گروگانگیری در ساعت 17:00 روز چهاردهم مردادماه در حاشیه شهر سراوان رها کردند.

وی خاطر نشان کرد: در ادامه کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان سراوان با یک سری تحقیقات فنی محل اختفای سرکرده باند را در یکی از روستاهای تابعه شهر سراوان شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی او را در اقدامی ضربتی و غافلگیرانه دستگیر کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان با اشاره به معرفی متهم بیان داشت: تحقیقات برای شناسایی و دستگیری دیگر اعضای این باند آدم ربا ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون