نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      12:35:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:91


نسخه چاپی
کشف 2 هزار و 500 میلیارد تومان کالای قاچاق در پایتخت
گروه استان ها- تهران بزرگ – رئیس پلیس پایتخت از کشف دپو 2 هزار و 500 میلیارد تومانی لوازم خانگی قاچاق در محدوده بهارستان خبر داد.
 

سردار "حسین رحیمی" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پی اطلاع از اینکه فردی در محدوده بهارستان در انباری مقادیر زیادی لوازم خانگی قاچاق دپو و اقدام به خرید و فروش آنها می کند، ماموران سرکلانتری هفتم ، تحقیقات خود را در این خصوص آغاز کردند.

وی تصریح کرد: در پایش های اطلاعاتی مشخص شد خبر صحت داشته و  مشخص شد متهم مقادیر زیادی کالای قاچاق را از استان های جنوب کشور خریداری به انباری در محدوده بهارستان منتقل کرده و پس از دپو کردن آن در فرصت مناسبی اقدام به فروش آن می کند.

رئیس پلیس پایتخت با اشاره به هماهنگی با مقام قضائی، تصریح کرد: تیمی از ماموران سرکلانتری به طور مستمر مخفیگاه متهم را تحت مراقبت قرار دادند تا اینکه در نهایت موفق شدند در یک عملیات ضربتی وی را دستگیر کنند.

سردار رحیمی با اشاره به اینکه در بازرسی از انبار مورد نظر مقادیر زیادی لوازم خانگی از قبیل: یخچال ، لباسشویی، ظرفشویی ، کولر گازی و... کشف شد خاطرنشان کرد: کارشناسان ارزش تقریبی این کشفیات را بیش از 2 هزار و 500 میلیارد تومان برآورد کرده اند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون