نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      12:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:215


نسخه چاپی
ضرورت نهادينه کردن فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه اسلامي
گروه ناجا - فرمانده یگان های ویژه ناجا بر ضرورت نهادينه کردن فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه اسلامي تاكيد کرد.
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "حسن کرمی" در دیدار با خانواده شهید "سجاد محمدی" زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا و ادامه راه آنان را يك وظيفه و يك تكليف الهي دانست و گفت: جوانان سرافراز اين مرز و بوم با ايثار و گذشت، از مردم و كيان اسلامي خود دفاع كردند و اين رشادت‌ها هرگز از ذهن مردم اين سرزمين پاك نخواهد شد.

وی با بیان اینکه شهدا در راه اعتلاي دين و عدالت جانفشانی کرده اند، تصريح کرد: هر کجا که دشمنان تعدي کردند نيروي انتظامي با جانفشاني اجازه نداده تا دين، عدالت و اخلاق در کشور آسيب ببيند.

سردار کرمی یادآور شد: بارزترین شاخصه شهدا اخلاص در عمل است و امروز همه داشته هاي ما مديون خون پاک شهيدان نظام است چراکه این عزیزان از سخاوت و بخشش واهمه اي نداشتند و پروردگار را به رازق بودن باور داشتند و ارج نهادن جايگاه شامخ شهدا و پاسداري از خون شهدا و همچنين ادامه راه آن ها از وظايف نيروهاي جان بر کف انتظامي در تمام سرزمين ايران اسلامي است.

اين مقام ارشد انتظامي بر ضرورت نهادينه کردن فرهنگ ايثار و شهادت در جامعه اسلامي تاكيد کرد و گفت: امروز دشمنان نظام اسلامي سرمايه گذاري عظيمي را در دور ساختن جوانان از فرهنگ ناب اسلامي و ارزش هاي اخلاقي و باورهاي ديني كرده اند، كه ضروري است در اين رابطه هوشيار بوده و فرهنگ شهادت طلبي را در بين جوانان تعميق دهيم.

فرمانده یگان های ویژه ناجا همچنین شهادت را یکی از راه های سعادت مسلمانان عنوان کرد و گفت: امروز شاهد آن هستیم که در نیروی انتظامی برای شهادت از یکدیگر پیشی می گیرند و همچون مردان بزرگ خدا در هشت سال دفاع مقدس بی صبرانه منتظر این سعادت ابدی هستند.

گفتني است، شهيد "سجاد محمدی" سال 1396 در ماموریت سازمانی مشترک سپاه و ناجا بر اثر سانحه چتر بازی در استان گیلان به درجه رفيع شهادت نائل آمد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون