نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      15:3:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:146


نسخه چاپی
فرمانده مرزبانی ناجا؛
هفته ناجا فرصتی برای معرفی ماموریت های مرزبانی
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا گفت : هفته ناجا فرصتی برای معرفی ماموریت های مرزبانی به آحاد جامعه است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در پنجمین نشست هم اندیشی برنامه‌های نهایی هفته ناجا سال 98 فرماندهی مرزبانی ناجا با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان، گفت: اجرای برنامه های هفته ناجا مرزبانی که متقارن با ماه محرم و صفر است، باید همراه با روحیه معنوی باشد.

وی افزود:باید در طول این هفته رضایتمندی مردم را مورد مطالبه قرار دهیم و با تاکید بر این مولفه، هفته گرامی داشت نیروی انتظامی را برگزار کنیم.

فرمانده مرزبانی ناجا با بیان اینکه  هفته ناجا ویترین عملکرد یک ساله مرزبانی در افکار عمومی است، تصریح کرد: مرزبانی یکی از ماموریت‌های مهم نیروی انتظامی است که هفته ناجا این فرصت مغتنم را برای نشان دادن ظرفیت های مرزبانی در نزد مردم فراهم می‌کند.

سردار رضایی با تأکید بر توجه ویژه بر سه راهبرد فرماندهی مرزبانی ناجا، بیان داشت: در هفته گرامی داشت نیروی انتظامی، سه راهبرد اصلی مرزبانی "ارتقاء آمادگی عملیاتی، تعاملات و کاهش آسیب پذیری" باید مورد توجه ویژه قرار گیرد و ارتقاء تعاملات با جامعه مرزنشین در دستور کار باشد.

فرمانده مرزبانی با اشاره به تکریم خانواده‌های مرزبانان، تصریح کرد: توجه به همکاران در این هفته باید بیش از پیش باشد و در همه حوزه‌ها همکاران را مورد ارج قرار دهیم و از خانواده های آنان به صورت ویژه قدردانی کنیم.

وی ادامه داد: باید برای خانواده‌ها فرصتی به وجود آوریم که بیشتر با ماموریت‌های مرزبانی  آشنایی پیدا کنند؛  این می‌تواند مقدمه یک برنامه برای حضور خانواده‌های مرزبانان در محل خدمت آنان در نقاط مرزی و پاسگاه‌ها باشد و هفته ناجا سرآغاز این حرکت خواهد بود.

سردار رضایی تاکید کرد: در برگزاری برنامه های هفته ناجا، نباید ماموریت‌های ذاتی و اصلی مرزبانی تحت الشعاع قرار گیرد، بلکه در این هفته باید به صورت مضاعف تلاش کرد تا امنیت مرزها حفظ و پایدار باشد، چرا که این هفته فرصتی برای تبلور ویژگی های مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی ناجا در این جلسه بر اجرای برنامه‌های مردم یاری و خدمات رسانی، برگزاری نشست‌های تعاملی با بزرگان و ریش سفیدان قبایل، برگزاری جلسه شورای تامین در مرزها، بررسی ضعف ها و کاستی های هفته ناجا در سنوات گذشته و سعی در رفع آن در سال جاری، برگزاری هر چه با شکوه تر خدمات مردم یاری به زائران عتبات عالیات در هفته گرامی داشت ناجا و اجرای منظم آن تاکید کرد.

گفتنی است در این جلسه حجت الاسلام "علی اکبر صوفی" رئیس عقیدتی سیاسی، سردار "احمدعلی گودرزی" جانشین فرمانده مرزبانی و سردار "حسن اسدالهی" معاون هماهنگ کننده و رئیس ستاد گرامی داشت هفته ناجا در سخنانی به تشریح معایب، نواقص و محاسن مراسم سال گذشته و بیان برنامه‌های آتی هفته ناجا سال 98 پرداختند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون