نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      15:9:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109


نسخه چاپی
انهدام باند پزشکان قلابی دربیرجند
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین فرماندهی انتظامی استان از انهدام باند پزشکان قلابی در شهرستان بیرجند خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"سعید دادگر" اظهار داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی، اطلاعاتی دریافت کردند که افرادی با تشکیل یک باند مخوف و سازمان یافته به صورت غیر قانونی درخصوص موارد پزشکی بانوان فعالیت می کنند که شناسایی و دستگیری اعضای این باند در دستور کار پلیس قرار گرفت.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران پلیس امنیت عمومی خراسان جنوبی پس از 2 ماه بررسی و تحقیقات پلیسی با اقدامات فنی اعضای این باند را شناسایی کردند و آنان را تحت نظر قرار دادند.

سرهنگ دادگر افزود: در بررسی های مأموران مشخص شد، متهمان با تشکیلاتی سازمان یافته دست به اقدامات مجرمانه و غیر قانونی می زنند و سرکرده باند که خود را با هویت جعلی"دکتر رضایی" معرفی می کند با همدستی سایر اعضای این باند اقدامات مجرمانه پزشکی انجام می دهد و مبالغ بسیار هنگفتی از شهروندان دریافت می کند.

وی در ادامه گفت: با مستند سازی از اقدامات مجرمانه متهمان و با هماهنگی مقام قضائی تیم های متشکل از امنیت اخلاقی و عملیات وِیژه پلیس امنیت عمومی استان برای دستگیری متهمان اعزام شدند و در یک عملیات منسجم و غافلگیرانه سرکرده و 4 نفر از اعضای این باند را در 3 نقطه از شهرستان بیرجند دستگیر کردند.

سرهنگ دادگر تصریح کرد: در بازرسی از مخفیگاه متهمان تعداد زیادی اقلام و داروهای ممنوعه، مخدر و غیر مجاز کشف و اعضای این باند با تشکیل پرونده به پلیس امنیت عمومی استان منتقل شدند.

وی با بیان این که تحقیقات پلیس در خصوص سایر جرایم احتمالی متهمان ادامه دارد؛ خاطر نشان کرد: پلیس با اشرافیت اطلاعاتی، فضای حقیقی و مجازی را رصد می کند و با اقتدار با هرگونه بی نظمی وهنجار شکنی برخورد خواهد کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون