نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      15:18:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:214


نسخه چاپی
کشف محموله 402 کیلویي مواد افيوني در عملیات پلیس رابر
گروه استان ها -كرمان- فرمانده انتظامي استان از كشف محموله 402 کيلوگرمی تریاک و حشیش در عملیات شبانه پلیس شهرستان رابر خبر داد.

سردار "عبدالرضا ناظری" در گفت وگو با خبرنگار پايگاه خبري پليس گفت: ماموران پليس مبارزه با موادمخدر شهرستان رابر حین كنترل خودروهاي عبوري یکی از محورهاي مواصلاتي این شهرستان به يك دستگاه خودروي زانتيا و يك دستگاه خودرو پژو 405 مشكوك و به آن ها دستور ايست دادند.

وي تصريح كرد: راننده هر2خودرو بدون توجه به حضور پليس اقدام به فرار کردند که با سرعت عمل ماموران خودروها پس از طی مسافتی متوقف شدند.
سردار ناظری بیان داشت: در بازرسي از خودروی زانتيا 258 كيلوگرم حشيش و از خودروی پژو 144كيلوگرم ترياك كشف و يك قاچاقچي دستگير شد اما راننده یکی از خودروها با استفاده از تاریکی شب از محل فرار کرد.

فرمانده انتظامي استان گفت: پلیس با انجام این گونه عملیات ها که بعضا در تاریکی شب و در نقاط صعب العبور انجام می گیرند با تمام توان در عرصه مبارزه با پدیده شوم قاچاق موادمخدر تلاش می کند و متقابلا از مردم نیز انتظار داریم نسبت به این پدیده مخرب حساس باشند و هرگونه اقدام در جهت حمل و توزيع موادمخدر را به پليس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون