نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      15:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:268


نسخه چاپی
رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا:
تحت هیچ شرایطی از ارزش ها و آرمان های خود کوتاه نمی آییم/ استحکام درونی ناجا ضروری است
گروه ناجا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تأکید بر اینکه استحکام درونی نیروی انتظامی امری ضروری و بدیهی است، گفت: اگر نیروهای مسلح در بخش های دیگر به استحکام در برابر فشار و تهاجم دشمن رسیده اند نیروی انتظامی باید مقاوم تر از آنها عمل کند.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سید علیرضا ادیانی" در جلسه برنامه ریزی پیرامون چهارمین جشنواره ملی چادرهای آسمانی ( مهرفاطمی) گفت: دشمنان نظام جمهوری اسلامی ایران قدم به قدم و کاملا حساب شده در راستای تهاجم فرهنگی قدم بر می دارند؛ دشمنان اهداف خود را از نقطه ای هرچند کوچک آغاز می کنند و آهسته با تهاجم فرهنگی به نیت خود می رسند.

وی ادامه داد: تحت هیچ عنوانی از ارزش ها و آرمان های خود کوتاه نمی آییم چرا که به همان اندازه دشمن پیشروی و به اهداف خود نزدیک تر می شود.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی با تأکید بر اینکه استحکام درونی نیروی انتظامی امری ضروری و بدیهی است، عنوان کرد: اگر نیروهای مسلح در بخش های دیگر به استحکام در برابر فشار و تهاجم دشمن رسیده اند نیروی انتظامی باید مقاوم تر از آنها عمل کند.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا با تأکید بر اینکه بنده به عنوان یک طلبه بسیجی نگران جامعه هستم، تصریح کرد: به عنوان یک وظیفه انقلابی، ما نسبت به جامعه حساس و نگران هستیم چراکه در این جامعه تنفس می کنیم و فضای جامعه نیز در ما تأثیرگذار است.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی در ادامه تأکید کرد: باید در حوزه عفاف و حجاب کار گسترده فرهنگی ( اجرای سرود در حوزه عفاف و حجاب در استان ها و ...) صورت بگیرد و اجازه ندهیم که دشمن ما را از اجرای احکام الهی (امر به معروف و نهی از منکر) دور کند.

وی تصریح کرد: در این زمینه لازم است که از تمامی ظرفیت های معاونت اجتماعی نیروی انتظامی در حوزه عفاف و حجاب بهره ببریم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون