نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/11      15:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:177


نسخه چاپی
سارق حرفه ای در آمل به دام افتاد
گروه استان ها– مازندران– فرمانده انتظامي استان از شناسايي و دستگيري سارق حرفه اي منزل با 47 فقره سرقت در شهرستان "آمل" خبر داد.
 

سردار "سید محمود میرفیضی" در گفت وگوی اختصاصی با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع چندين فقره سرقت منزل در سطح شهرستان آمل، موضوع در دستور کار پلیس قرار گرفت .

وی تصریح کرد: كارآگاهان و کارشناسان اداره مبارزه با سرقت پليس آگاهي شهرستان آمل با انجام اقدامات گسترده اطلاعاتی و تحقیقات پلیسی با بررسی فنی صحنه های سرقت، موفق به شناسایی متهم مورد نظر شدند .

فرمانده انتظامی استان مازندران، خاطر نشان کرد: با هماهنگی قضائی ، متهم که غیر بومی بود در عملیاتی ضربتی و غافلگیرانه در یکی از استان های همجوار دستگیر و در بازجویی های به عمل آمده تاکنون به 47 فقره سرقت منزل و اماکن خصوصی در شهرستان آمل اعتراف کرده است.

سردار میرفیضی، اظهار داشت: در بازرسی از مخفیگاه وی مقادیر قابل توجهی اموال مسروقه به ارزش 35 میلیارد ریال کشف شد .

فرمانده انتظامی استان مازندران با اشاره به این که متهم به سرقت به صورت تک روی در تقلید از حرکات "مرد عنکبوتی" از طبقات غیر هم کف ساختمان ها سرقت می کرد که فاقد تجهیزات حفاظتی بوده، از مردم خواست: منازل خود را به انواع تجهيزات حفاظتي و ايمني ضد سرقت مجهز کرده و در صورت مشاهده موارد مشكوك مراتب را سريعاٌ به پليس 110 اعلام کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون