نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      10:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:122


نسخه چاپی
انهدام باند سارقان منزل با 22 فقره سرقت در البرز
گروه استان ها- البرز- با تلاش کارآگاهان پایگاه دوم پلیس آگاهی، اعضای باند سارقان منزل با اعتراف به 22 فقره سرقت دستگیر شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" فرمانده انتظامی استان البرز با اعلام این خبر گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت منزل با شیوه مشترک در چند منطقه از شهرستان کرج ، پیگیری موضوع در دستورکار پایگاه دوم پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: کارآگاهان در بررسی های اولیه متوجه شدند سارقان با استفاده از خودروهاي پژو 405 و پرايد 111 از طريق بالکن و تراس و تخريب درب وارد منزل شده و اقدام به سرقت طلاجات، وجه نقد و اموال منزل می کردند.

این مقام انتظامی گفت: با تلاش شبانه روزی کارآگاهان و به کارگیری اقدامات پلیسی مشخص شد باند 6 نفره سارقان از اقوام غرب کشور هستند که با هماهنگی مقام قضائی 3 نفر آن ها در یکی از استان های همجوار 2 نفر در شهرستان ساوجبلاغ و یک نفر در یکی از استان های شمالی کشور دستگیر و به پلیس آگاهی منتقل شدند .

سردار محمدیان با بیان اینکه همه متهمان سابقه دار و دارای ورزیدگی بدنی بودند تصریح کرد: متهمان در ابتدا منکر هرگونه سرقت منزل بودند اما در مواجهه با دلايل و مستندات پرونده به ناچار لب به اعتراف گشودند و به 22 فقره سرقت در سطح شهرستان کرج اعتراف کردند.

فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به اینکه ارزش اموال مسروقه سرقت شده توسط این باند حرفه ای 40 میلیارد ریال بوده خاطرنشان کرد: با تلاش کارآگاهان تاکنون 8 نفر از مال باختگان شناسایی شده و تلاش برای شناسایی سایرافراد ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون