نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      11:8:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:115


نسخه چاپی
اقتدار مرزبانی در گرو نیروهای ولایتمدار و با ایمان/توسل به امام حسین (ع)، منشأ تحولات نجات بخش است
گروه ناجا - فرمانده مرزبانی ناجا با تأکید بر اینکه اقتدار مرزبانی در گرو نیروهای ولایتمدار و با ایمان است، گفت: مرزبانان با روحیه جهادی و تمام توان به دور از یاس و ناامیدی آماده پاسداری از حریم این مرز و بوم هستند که این مهم قابل تقدیر است.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "قاسم رضایی" در کمیسیون اطلاعات و عملیات مرزبانی کردستان ضمن تسلیت آغار ماه محرم و ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت  ابا عبدالله الحسین (ع)، اظهار داشت: توسل به امام حسين (ع) راه دريافت سعادت دنیوی و  اخروی هست چرا که سيد الشهدا (ع)، منشأ تحولات نجات بخش  است.

وی در ادامه به نقش شجاعت و برخورداری از روحیه ایثارگری در پاسداری از مرزها اشاره کرد و افزود: تقدیم هزاران شهید و جانباز در مسیر نورانی انقلاب اسلامی، دفاع مقدس و صیانت از نظام و مرزهای جمهوری اسلامی، بیانگر ترویج روحیه ایثارگری و ولایتمداری در نیروی انتظامی و مرزبانی است.

فرمانده مرزبانی ناجا اقتدار مرزبانی را در گرو وجود نیروهای ولایتمدار و با ایمان دانست و تصریح کرد: مرزهای جمهوری اسلامی ایران به برکت وجود مرزبانان رشید ایران اسلامی، از امنیتی پایدار در منطقه برخوردار است که این امنیت جز با تلاش مجاهدانه و سلحشورانه مرزبانان و سایر دستگاه های امنیتی، نظامی و انتظامی و چشمان همیشه بیدار آنان محقق نمی‌شود.

سردار رضایی با تقدیر از فرماندهان و مسئولان مرزبانی کردستان در ترویج روحیه نشاط و شادابی در میان مرزبانان استان، خاطر نشان کرد: در بازدیدی که از یگان‌های مرزی استان داشتم، مرزبانان با روحیه جهادی و تمام توان به دور از یاس و ناامیدی آماده پاسداری از حریم این مرز و بوم بودند که این مهم قابل تقدیر است.

این مقام ارشد مرزبانی ناجا حراست از نوار مرزی و حفظ حریم کشور را از بالاترين ارزش ها دانست و خاطرنشان کرد: خدمت در مرز و این برهه زمانی که تمام  استکبار جهانی در صدد خدشه وارد کردن به نظام و امنيت کشور هستند، افتخار بزرگي است که نصيب ما شده است که ان شاءالله با توکل به خداوند و با روحيه سلحشوري از اين مرز و بوم دفاع خواهيم کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون