نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      13:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:78


نسخه چاپی
پلیس به حمایت و پشتیبانی معنوی نمایندگان ولی فقیه نیاز دارد
گروه استان ها-کرمان- رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا، گفت: پلیس در راستای انجام وظایف متعددی که بر عهده دارد به دعای خیر، حمایت ها و پشتیبانی معنوی نمایندگان ولی فقیه نیاز دارد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین "سیدعلیرضا ادیانی" در دیدار با حجت الاسلام والمسلمین " حسن علیدادی سلیمانی" نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان، گفت: با حضور و دیدار با نمایندگان ولی فقیه در استان ها، این پیام را به کارکنان انتظامی مخابره می کنیم که این نیرو اگر می خواهد به سطح تراز انقلاب برسد به حمایت ها و پشتیبانی های معنوی نمایندگان ولی فقیه نیاز دارد.

وی خاطرنشان کرد: یکی از ویژگی های نیروی انتظامی در تراز انقلاب بعد معنویت، مکتبی بودن این نیروی عظیم است و تامین امنیت بدون اتصال به ولایت و منشأ معنویت میسر نیست.

حجت الاسلام والمسلمین ادیانی افزود: حدود 36 مولفه از فرمایشات مقام معظم رهبری درباره نیروی انتظامی استخراج شده که می تواند در خطبه های نماز جمعه مورد تبیین قرار گیرد وگنجینه بسیار خوبی برای نیروی انتظامی در تراز انقلاب باشد.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا خاطرنشان کرد: پیوند عمیق و وسیعی بین فرماندهان انتظامی استان ها و نمایندگان ولی فقیه وجود دارد که زمینه را برای ارائه خدمات بهتر به مردم فراهم می کند.

در ادامه این دیدار، حجت الاسلام والمسلمین "حسن علیدادی سلیمانی" گفت: نیروهای عقیدتی سیاسی به عنوان پیشران فرهنگی و اخلاقی در نیروی انتظامی جایگاه ممتازی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمان افزود: نیروی انتظامی بالغ بر 400 خدمت را به جامعه ارائه می کند و در این میان ایجاد نظم و ارتقای امنیت از وظایف اصلی نیروی انتظامی به شمار می رود.

وی ادامه داد: نیروهای انتظامی به صورت مستمر با مردم در ارتباط است و باید ضمن اخلاق محوری در ارتباط با مردم در تمامی ماموریت های خود اخلاق حسنه اسلامی را رعایت کنند.

امام جمعه کرمان بیان داشت: مسئولیت نیروی انتظامی بسیار سنگین است از این رو سازمان عقیدتی سیاسی ناجا باید به نحوی اقدام کند که این مجموعه بتواند با اخلاق محوری کامل با اقتدار عمل کرده و آرامش و امنیت را برای مردم به ارمغان آورد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون