نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      13:45:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:90


نسخه چاپی
اقدامات نیروی انتظامی در حوزه امنیت اخلاقی، رضایت بخش است

گروه استان ها ـ سمنان ـ نماینده ولی فقیه در استان با ابراز رضایت از اقدامات پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و برخورد با مظاهر علنی فساد به جرم بودن کشف حجاب اشاره و تاکید کرد: نباید در برابر این گونه رفتارها که خلاف شئون و موازین دینی است سکوت کرد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "سید محمد شاهچراغی" در دیدار مسئولان انتظامی استان با تسلیت فرارسیدن ماه محرم و ایام سوگواری و عزاداری سیدالشهدا(علیه السلام) از زحمات شبانه روزی پلیس در برقراری نظم و امنیت قدردانی کرد.

امام جمعه سمنان، حضور ماموران نیروی انتظامی در سطح جامعه را موجب احساس امنیت و آرامش مردم و شهروندان دانست و بر تقویت گشت های موتوری به خصوص در ایامی که مردم به عزاداری بر سید و سالار شهیدان مشغولند تاکیدکرد.

آیت الله شاهچراغی با بیان این که مردم باید با پلیس همکاری کنند، توجه به توصیه ها و هشدارهای نیروی انتظامی را ضروری خواند و گفت: مردم باید از منزل و اموال خود به خوبی مراقبت کنند.

وی در ادامه با ابراز رضایت از اقدامات پلیس در حوزه امنیت اخلاقی و برخورد با مظاهر علنی فساد به جرم بودن کشف حجاب اشاره و تاکیدکرد: نباید در برابر این گونه رفتارها که خلاف شئون و موازین دینی است سکوت کرد.

عضو مجلس خبرگان رهبری، نظارت بیشتر پلیس بر تفرجگاه ها و پارک ها را مورد تاکیدقرارداد و خاطرنشان کرد: البته نهادها و دستگاه های متولی امور دینی ، فرهنگی و اجتماعی نیز باید به ماموریت خطیر خود به خوبی عمل کنند.

آیت الله شاهچراغی با بیان این که اگر این دستگاه ها به وظایف و ماموریت های خود به خوبی عمل کنند نیاز به ورود و برخورد نیروی انتظامی نیست افزود: البته در برخی موارد که عده ای با طراحی و تشکیل باند، اقدام به ترویج فساد می کنند باید با قاطعیت تمام با این حرکت ها مقابله شود.

فرمانده انتظامی استان سمنان نیز در این جلسه با اعلام این که سمنان از امن ترین استان های کشور به شمار می رود از برنامه ریزی گسترده و ویژه پلیس برای مقابله موثر و هدفمند با جرایم به خصوص سرقت خبرداد.

سرهنگ عبداله حسنی اظهارداشت: باورمان این است که ماموران پلیس سربازان ولایت هستند و در همین راستا و برای تحقق منویات فرماندهی کل قوا از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

سرهنگ حسنی در ادامه گزارشی از عملکرد پلیس در برقراری نظم و امنیت عمومی ارائه کرد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون