نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      14:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:147


نسخه چاپی
دستگیری سارقان 66 هزار دلاری منزل فوتسالیست معروف
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان 66 هزار دلاری منزل فوتسالیست لژیونر در قم خبر داد.
 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: با طرح شکایت برادر بازیکن سابق تيم ملي فوتسال کشور و عضو تیم باشگاهی فوتسال یکی از کشورهای شرق آسیا در پلیس آگاهی استان قم، مبنی بر سرقت 66 هزار و 500 دلار از منزل وی، بلافاصله موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس قم قرار گرفت.

وی افزود: شاکی اذعان داشت، برای حضور در منزلی فصلی، به همراه اعضاي خانواده و دوستان خانوادگی منزل خود در قم را ترک و پس از بازگشت از مسافرت، متوجه سرقت پول متعلق به برادرش می شود این درحالی است که در منزل مذکور هیچ گونه بهم ريختگي و یا تخريب قفل صورت نگرفته است.

فرمانده انتظامی استان قم گفت: تحقیقات پلیس ادامه داشت تا این که یکی از اعضای فامیل به عنوان مظنون شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی از وی خواسته شد تا برای ارائه توضیحات در مدت تعیین شده خود را به پلیس آگاهی استان معرفی کند.

سردار آقاخانی اضافه کرد: در ادامه با حضور نامبرده و در پی اظهارات ضد و نقیض وی، برابر هماهنگی های قضائی منزلش مورد بازرسی قرار گرفت و 2هزار و 500 دلار مسروقه کشف شد.

وی گفت: نامبرده دائماً اظهار بي اطلاعي از سرقت می کرد بنابراین موضوع با جديت در دستور کار پلیس قرار گرفت تا این که ردپای مدير باشگاه بدنسازي شاکي و همسرش به پرونده سرقت باز شد.

فرمانده انتظامی استان قم ادامه داد: با دستگیری افراد مذکور مشخص شد هر 2 از سارقان سابقه دار هستند متهمان ابتدا قصد کتمان حقیقت داشته اما با توجه به شواهد موجود سرانجام لب به اعتراف گشوده و اذعان داشتند از سال های گذشته به عنوان مدير باشگاه بدنسازي شاکي فعاليت و طي اين مدت از وضعيت مالي خوب اعضاي خانواده و نگهداري دلار در منزل وی اطلاع داشته است.

سردار آقاخانی درخصوص نحوه سرقت افراد مذکور بیان داشت: متهم اصلی کليد منزل شاکي را از داخل خودرو وي خارج و در فرصتی مناسب کلید یدک تهیه و پس از اطلاع از خالي بودن منزل موصوف، نسبت به سرقت اقدام و برای گمراه کردن مأموران مقادیری از دلارها را در پشت کولر فامیل شاکی مخفي کرده و مقاديري نیز به حساب همسرش واريز می کند.

فرمانده انتظامی استان قم با بیان این که کليه وجوه مسروقه کشف و تحويل مال باخته شده، گفت: در نهایت متهمان به همراه پرونده متشکله برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون