نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      15:22:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:200


نسخه چاپی
کشف 177 کیلو تریاک در عملیات مشترک پلیس خراسان جنوبی و کرمان
گروه استان ها- خراسان جنوبی- جانشین انتظامی استان از کشف 177 کیلو تریاک طی عملیات مشترک با فرماندهی انتظامی استان کرمان خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "سعید دادگر" اظهار داشت: مأموران پلیس مبارزه با مواد مخدر خراسان جنوبی اطلاعاتی دریافت کردند که اعضای یک باند تهیه و توزیع مواد مخدر قصد دارند با یک تریلی، محموله سنگین مواد مخدر را از مرزهای شرقی به مرکز کشور منتقل کنند که موضوع پیگیری و دستگیری سوداگران مرگ در دستور کار مأموران قرار گرفت.

جانشین انتظامی استان خراسان جنوبی بیان داشت: مأموران خودروی حامل مواد مخدر را رهگیری و  در محورهای مواصلاتی استان کرمان شناسایی و با اعلام موضوع به فرماندهی انتظامی استان کرمان، خودرو توقف و طی عملیات پلیسی 2 متهم دستگیر شدند.

سرهنگ دادگر افزود: مأموران در این عملیات 177 کیلو تریاک کشف و متهمان دستگیر شده را به پلیس مبارزه مخدر منتقل کردند که با تشکیل پرونده به مقام قضائی معرفی شدند.

وی بر مبارزه بی امان با قاچاقچیان مواد مخدر تأکید کرد و گفت: عملیات مشترک پلیس با استان های همجوار فرصت سوء استفاده از سوداگران مرگ را می گیرد و قاچاقچیان مواد مخدر در هر نقطه از کشور رهگیری و به قانون سپرده خواهند شد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون