نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      15:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:255


نسخه چاپی
لزوم نگاه ویژه به معضل ترافیک در مسیر توسعه
گروه استان‌ها- فارس- رئيس پليس راه كشور با حضور در لامرد، گفت: مسئله ترافیک گره‌خورده با توسعه است بنابر این معضلات ترافیک باید به صورت ویژه بررسی شود.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "سيدتيمور حسيني" در ديدار با فرماندار لامرد، اظهار داشت: مردم و مسئولان اين شهرستان بسیار قدرشناس هستند و همیشه پای‌کار خدمت و به دنبال عمران و آبادانی بوده اند.

 سردار "حسيني" با اشاره به اینکه افق پیشرفت شهرستان لامرد بسیار متفاوت است، در ادامه افزود: مسئله ترافیک گره‌خورده با توسعه است بنابر این معضلات ترافیک باید به صورت ویژه بررسی شود.

اين مقام انتظامي تصريح كرد: پليس بايد براي تمامی مراکز صنعتی بزرگ که در اين شهرستان آغاز به فعالیت می‌کنند به‌ گونه‌ای برنامه‌ریزی کند که کم‌ترین مشکل در حوزه ترافیک را داشته باشند.

رئيس پليس راه كشور افزود: جنوب استان فارس به‌ ویژه شهرستان لامرد، برای ما یک منطقه مهم است و قطعاً دیگر روش‌های سنتی جوابگو نیست و قول می‌دهیم توسعه هوشمندسازی سیستم حمل‌ونقل را داشته باشیم و در این زمینه تمام پیگیری‌های لازم را انجام خواهیم داد.

وی یادآور شد: یکی از بهترین دوران زندگی‌ام را در اين شهرستان سپری و خدمت کرده‌ام و ارتباطم کماکان با مردم خوب و قدرشناس آن، برقرار است و درد دل شهروندان براي پیشرفت‌ را می‌شنوم و دنبال می‌کنم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون