نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      10:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:56


نسخه چاپی
برخورد نیسان وانت با پراید با یک کشته و 3 مجروح
گروه استان‌ها- سيستان و بلوچستان- برخورد نیسان وانت با پراید در محور "پسکوه –خاش" یک کشته و 3 مجروح برجای گذاشت.

سرهنگ "کشواد بهروزی زاده" رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح جزئيات اين حادثه گفت: روز گذشته يک فقره تصادف فوتي در محور مواصلاتی پسکوه –خاش شهرستان سیب و سوران به مرکز فوريت هاي پليسي 110 اعلام و بلافاصله تيمي از پليس راه به همراه عوامل انتظامي و امدادي براي بررسي موضوع به محل اعزام شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده در محل حادثه مشخص شد یک دستگاه نیسان وانت با یک دستگاه پراید با 3 سرنشین برخورد کرده است.

سرهنگ بهروزی زاده تصریح کرد: در این حادثه راننده 30 ساله خودرو پراید به علت شدت جراحات وارده در دم فوت و راننده نیسان و 2 سرنشین دیگر پراید نیز مجروح و با کمک نیروهای امدادی به مراکز درمانی منتقل شدند.

رئیس پلیس راه شمال استان سیستان و بلوچستان بیان داشت: کارشناس تصادفات پلیس راه علت تامه این حادثه را رعایت نکردن حق تقدم از سوی راننده نیسان اعلام کرده است.

وی با اعلام دوطرفه بودن اکثر محورهاي استان،از رانندگاني که قصد تردد در اين محورها را دارند خواست حق تقدم را نسبت به وسایل دیگر رعایت کنند و با رانندگی مخاطره آمیز جان خود و دیگران را به خطر نیندازند .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون