نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/12      16:0:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:110


نسخه چاپی
حادثه رانندگی با 2 کشته در محمودآباد
گروه استان ها- مازندران- رئیس پلیس راه استان از واژگونی یک خودروی وانت پیکان با 2 کشته در محور محمودآباد به آمل خبر داد.

 

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ"علیرضا قدمی" در تشریح این خبر، گفت: در پی کسب خبری از مرکز فوریت های پلیسی 110 مبنی بر وقوع حادثه رانندگی در محور محمود آباد به آمل، بلافاصله ماموران پاسگاه انتظامی کلوده شهرستان محمودآباد به محل حادثه اعزام شدند .

رئیس پلیس راه استان مازندران، افزود: در این حادثه یک خودروی وانت پیکان با 2 سرنشین حین تردد در این محور به دلیل نامعلومی از مسیر خود منحرف و واژگون شد.

سرهنگ قدمی، تصریح کرد: بر اثر این حادثه هر 2 سرنشین این خودرو در دم جان باختند و با حضور عوامل امداد و نجات به سردخانه منتقل شدند .

وی با بیان این که علت حادثه در دست بررسی است، خاطرنشان کرد: از عوامل اصلي بروز حوادث رانندگي و تلفات ناشي از آن خواب آلودگی، سرعت غير مجاز و عدم توجه به جلو است.

رئیس پلیس راه مازندران به رانندگان، توصیه کرد: با رعایت قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی، پرهیز از عجله و شتاب و رعايت حق تقدم عبور، ضمن بالا بردن ضريب ايمني، فرهنگ اجتماعی خود را به نمايش بگذارند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون