نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      9:25:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:136


نسخه چاپی
دستگیری 2 سارق با 100 فقره سرقت در تهران
گروه استان‌ها – تهران بزرگ – رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت با اشاره به دستگیری 2 سارق و یک مالخر اموال مسروقه در جنوب تهران، گفت: متهمان به سرقت بیش از 100 فقره گوشی تلفن همراه و کیف از شهروندان اعتراف کردند.

 

 

سرهنگ کارآگاه " کامیار چهری" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: شب گذشته ماموران گشت کلانتری 104 عباس آباد حین گشت‌زنی در خیابان های اطراف مصلی امام خمینی(ره) با اعلام مرکز فوریت های پلیسی110 و پلیس مترو دریافتند 2 موتورسوار اقدام به سرقت یک دستگاه گوشی تلفن همراه از یک شهروند کرده ولی هنگام فرار به زمین خورده و یکی از آنها توسط مردم در محل دستگیر شده است.

این مقام انتظامی عنوان داشت: ماموران به محل اعزام و متهم را به پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت منتقل کردند که در تحقیقات انجام شده وی منکر هرگونه سرقت شد و بیان داشت که نظافتچی ساختمان است اما در تحقیقات فنی و پلیسی مشخص شد این متهم دارای چندین فقره سابقه سرقت کیف قاپی با اسامی مختلف است.

وی افزود: با دریافت اطلاعات تکمیلی و قرائن موجود، متهم به مشارکت در سرقت با همدستی فردی دیگر اعتراف و بیان کرد تا کنون 50 فقره سرقت گوشی در محدوده های مرکز شهر و خیابان های مطهری، شریعتی ، بهشتی و ... مرتکب شده است.

سرهنگ چهری تصریح کرد: با اعترافات این متهم اقدامات برای دستگیری متهم دوم نیز آغاز و ماموران موفق شدند وی را در محدوده چهارراه مولوی، در یک ساختمان متروکه دستگیر کنند.

رئیس پایگاه سوم پلیس آگاهی پایتخت، اظهار داشت: متهم دوم نیز در بازجویی های انجام شده به 50 فقره سرقت دیگر اعتراف کرد و بیان داشت که اموال مسروقه را به یک مالخر می‌فروخته است.

این مقام انتظامی ادامه داد: در ادامه تحقیقات تعدادی از مال باختگان که اموال مسروقه آنها در مخفیگاه متهمان کشف شده بود به پایگاه سوم پلیس آگاهی دعوت شده و اموال خود را شناسایی و تحویل گرفتند و متهمان به پایگاه سوم پلیس آگاهی تحویل داده شدند تا تحقیقات پیرامون سرقت های دیگر آنها ادامه پیدا کند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون