نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      11:5:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:101


نسخه چاپی
جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا:
تا آخرین قطره خون در مقابل دشمنان نظام و انقلاب خواهیم ایستاد
گروه ناجا - جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت: شهدا شجاعت و انسانيت را به مردم آموختند و ما نیز عهد و پیمان می بندیم که تا آخرین قطره خون و نفس در مقابل دشمنان نظام و انقلاب خواهیم ایستاد.

به گزارش خبرنگار پايگاه خبري پليس، سردار "حبیب اله جان نثاری" در دومین یادواره 1200 شهید یگان های ویژه ناجا، (گرامی داشت 10 شهید یگان ویژه استان چهارمحال و بختیاری) اظهار داشت: یگان ویژه نیروی انتظامی در طول 8 سال دفاع مقدس در قالب لشکر 28 روح اله به صورت داوطلبانه در جبهه ها حضور داشته و 1200 شهید تقدیم نظام کرده است.

وی با تاکید بر اینکه مسئولان باید گوش به فرمان رهبری باشند، افزود: دشمن به دنبال ضربه زدن به نظام جمهوری اسلامی ایران است و از همه توان خود استفاده می کند و با طراحی های جدید، با دسیسه، دشمنی و تهدید و تحریم، 40 سال فداکاری مردم در نظام جمهوری اسلامی ایران را از بین ببرد و نمونه آن راه اندازی جنگ اقتصادی با چاشنی عملیات روانی در سال جاری است.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا با اشاره به رشادت های شهدا در 8 سال دفاع مقدس و همچنین بعد از آن شهدای مدافع وطن افزود: شهدا درس شجاعت و انسانيت را به مردم آموختند و ما نیز با هم عهد و پیمان می بندیم که تا آخرین قطره خون و نفس در مقابل دشمنان نظام و انقلاب خواهیم ایستاد.

وی ادامه داد: شهادت افتخار بزرگي است که شامل حال خوبان عالم می شود و ثمره آن نيز گسترده است؛ بی‌شک امنیت یکی از ثمرات آن است که این مهم نشأت گرفته از بركت خون شهداست و امروز وظيفه ماست تا از اين امنيتي كه شهدا براي ما به ارمغان آورده‌اند، پاسداري كنيم.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا عنوان کرد: عزت و عظمت کنوني نظام اسلامي در عرصه‌هاي مختلف مرهون ايثارگري‌ها و رشادت‌هاي شهداست و زنده نگه داشتن ياد و خاطره شهدا از مقدس ترين اعمال است چراکه پايبندي به راه شهدا و قدم گذاشتن در اين مسير موجب رشد روزافزون فرهنگ تلاش، ايثار و شهادت در جامعه مي‌شود.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون