نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      11:33:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:162


نسخه چاپی
کشف 284 هزار ليتر سوخت قاچاق در هرمزگان
گروه ناجا - فرمانده درياباني استان هرمزگان از کشف محموله 284 هزار لیتری سوخت قاچاق و دستگیری 12 قاچاقچی در مرزهای آبی استان خبر داد.
 

سرهنگ "حسين دهکي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبری پلیس اظهار داشت: در اجراي فرامين مقام معظم رهبري (مدظله العالي) و با توجه به پيامدهاي مخرب و تاثيرگذار قاچاق بر اقتصاد کشور،  برخورد قاطع با باندها و شبکه هاي سازمان يافته قاچاق کالا و ارز به صورت ويژه در دستور کار مرزبانان فرماندهي استان هرمزگان قرار گرفت.

وی از کشف محموله سوخت قاچاق و انهدام يک باند از قاچاقچيان خارجي سوخت در استان خبر داد و افزود: در اين راستا با انجام اقدامات اطلاعاتي، مراقبت هاي ويژه و با تلاش هاي شبانه روزي و فعاليت بي وقفه مرزبانان استان، يك باند از قاچاقچيان سوخت كه به صورت كلان اقدام به قاچاق مي كردند را شناسايي و تحت نظر اطلاعاتي قرار دادند.

فرمانده درياباني استان هرمزگان تصریح کرد: با اقدام به موقع مرزبانان و در يك عمليات سريع و غافلگيرانه محموله سوخت قاچاق در آب هاي شهرستان سيريک شناسايي و توقيف شد.

سرهنگ دهکي بيان كرد: در اين عمليات يک فروند يدک‌کش خارجي توقيف و 284 هزار ليتر سوخت قاچاق از نوع گازوئيل كشف شد.

فرمانده درياباني استان هرمزگان با اشاره به دستگیری 12 قاچاقچی و توقیف یک فروند یدک‌کش اظهار داشت: کارشناسان ارزش محموله کشف شده را 322 ميليارد و 712 ميليون ريال برآورد کردند.

وی با بیان اینکه قاچاق برپيکره اقتصادي و اجتماعي جامعه خسارات جبران ناپذیری وارد می کند، خاطرنشان کرد: درياباني هرمزگان با عزم جدي براي مبارزه با پديده سازمان يافته قاچاق، اجازه هيچ گونه فعاليت غیرقانونی در مناطق ساحلي و دريايي استان هرمزگان را به سودجویان نخواهد داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون