نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      14:42:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:271


نسخه چاپی
تلاش پلیس برای دستگیری عاملان تیراندازی خرم آباد
گروه استان ها - لرستان - معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ، علت تیراندازی در خرم آباد را اختلاف شخصی دو جوان عنوان کرد و گفت : این موضوع ربطی به عزاداران حسینی ندارد و تلاش برای دستگیری عامل یا عاملان تیراندازی ادامه دارد .

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس ، سرهنگ " رضا شیراوژن" گفت : در پی اعلام مرکز  فوریت های پلیسی 110 مبنی بر  وقوع یک فقره تیر اندازی  در یکی از خیابان های خرم آباد ، بلافاصله ماموران انتظامی جهت بررسی به محل اعزام شدند .

وی افزود: با حضور ماموران درمحل چند نفر جوان مراجعه و اعلام داشتند در محله علوی  در حال صحبت کردن بودند که راکب و ترک نشین یک دستگاه موتور سیکلت با یک قبضه سلاح شکاری به سمت آنان تیر اندازی  و در این راستا دو نفر از ناحیه دست و پای چپ به صورت سطحی مصدوم و برای مداوا به بیمارستان منتقل شدند .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان ادامه داد :این افراد تاکنون از کسی شاکی نبوده و در بررسی به عمل آمده  هیچ گونه پوکه ای در محل مشاهده نشده است.

سرهنگ شیراوژن گفت : تلاش برای شناسایی  عامل یا عاملان  تیراندازی و کشف سلاح به کار رفته در دست بررسی است .

معاون اجتماعی فرماندهی انتظامی استان درپایان علت  تیراندازی را اختلاف  شخصی  دو جوان عنوان کرد و گفت : این موضوع ارتباطی به عزاداران حسینی ندارد و تلاش برای دستگیری عامل یا عاملان تیراندازی ادامه دارد .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون