نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      14:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:139


نسخه چاپی
دستگیری سارقان سابقه دار با 110 فقره سرقت
گروه استان ها- البرز- فرمانده انتظامی استان از دستگیری سارقان سابقه دار که اقدام به 110 فقره سرقت از اماکن خصوصی و باغ ویلاها کرده بودند، خبر داد.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار "عباسعلی محمدیان" در تشریح این خبر، گفت: در پی وقوع چند فقره سرقت از ویلا ها و اماکن خصوصی خالی از سکنه در منطقه چهار باغ شهرستان ساوجبلاغ، پیگیری موضوع در دستور کار پلیس آگاهی این شهرستان قرار گرفت.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع با فعال کردن گشت های انتظامی و گشت زنی های محسوس و نامحسوس، در نهایت ماموران کلانتری چهارباغ به فردی که قصد ورود به یک ویلا را داشت مشکوک شده و در یک اقدام غافلگیرانه نامبرده را به همراه یک خودرو وانت پیکان دستگیر و به کلانتری منتقل کردند.

سردار محمدیان گفت: ماموران در بازرسی از خودرو، مقادیرزیادی لوازم منزل سرقتی کشف کرده و با هماهنگی مقام قضائی متهم را برای تحقیقات تکمیلی به پلیس آگاهی  منتقل کردند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: سارق در بازجویی های کارآگاهان به 110 فقره سرقت از باغ ویلاهای خالی از سکنه در شهرستان ساوجبلاغ با همدستی یک نفر دیگر و فروش آن ها به 2 مالخر در غرب استان تهران اعتراف کرد .

وی با بیان این که از مخفیگاه متهمان  بیش از 200 قلم اموال سرقتی کشف شد گفت: با تلاش کارآگاهان مخفیگاه سارق به همراه مالخر اموال مسروقه در شهرستان ملارد شناسایی و پس از دریافت نیابت قضائی و هماهنگی با فرماندهی ویژه غرب استان تهران در یک عملیات منسجم و از پیش طراحی شده دستگیر و برای ادامه تحقیقات به پلیس آگاهی شهرستان ساوجبلاغ منتقل شد.

 فرمانده انتظامی استان البرز با اشاره به این که تحقیقات برای کشف سایر سرقت ها ادامه دارد از شهروندان خواست: اماکن خصوصی و ویلاهای خود را به تجهیزات ایمنی مجهز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون