نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      15:29:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:622


نسخه چاپی
کلاهبردار تحت تعقیب دستگیر شد
گروه استان ها_اصفهان_ رئيس پليس امنيت عمومي استان از دستگیری یک متهم تحت تعقیب مراجع قضائی که مبلغ 13 میلیارد و 415 میلیون ریال کلاهبرداری و متواری شده بود خبر داد.

سرهنگ "محمد حسن اسماعيلي " در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: در پي وصول دستور قضائی مبنی بر جلب یک کلاهبردار متواری ، ماموران پلیس امنیت عمومی وارد عمل شدند.

وی افزود: در بررسی های به عمل آمده مشخص شد این فرد با ترفند گرفتن وام ، اسناد ملکی فردی را اجاره کرده و پس از گرفتن وام با یک هویت جعلی متواری شده است .

این مقام انتظامی بیان داشت: پس از انجام یک سری کارهای تخصصی و اقدامات خاص متهم که در حال فرار به یکی از استان های کشور بود شناسایی و دستگیر شد.

سرهنگ اسماعیلی با اشاره به اینکه در مجموع متهم مبلغ 13 میلیارد و 415 میلیون ریال از یک شاکی با ترفند اجاره اسناد ملکی کلاهبرداری و متواری شده بود اضافه کرد: در این خصوص پرونده تشکیل و متهم برای اقدامات قانونی به مراجع قضائی تحویل داده شد.

رئیس پلیس امنیت عمومی اصفهان از شهروندان خواست، فریب ظاهر شیک و سخنان فریبنده افراد کلاهبردار را نخورید، افراد کلاهبردار قصد تطمیع و پرداخت سودهای نامتعارف را دارند که لازم است شهروندان آگاه باشند و موضوع های مشکوک را از طریق تماس با سامانه 110 به پلیس اطلاع دهند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون