نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/13      15:36:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:426


نسخه چاپی
تصادف زنجیره ای در کرمانشاه با یک کشته و 4 زخمی
گروه استان ها - کرمانشاه - رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان از وقوع یک فقره تصادف زنجیره ای در شهر کرمانشاه خبر داد و گفت: بر اثر این حادثه یک نفر کشته و 4 نفر هم زخمی شدند.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "فضل اله شیری" در جمع خبرنگاران اظهار داشت: این حادثه حوالی ساعت 10 صبح امروز (چهارشنبه - 13 شهریور) در بلوار هوانیروز کرمانشاه بین 4 خودرو رخ داد.

وی ادامه داد: در این حادثه 2 دستگاه کامیون کمپرسی، یک دستگاه پیکان و یک دستگاه پراید باهم برخورد کردند که متاسفانه راننده پراید به علت شدت جراحات وارده جان خود را از دست داد.

سرهنگ شیری تصریح کرد: در این سانحه 2 دستگاه کامیون که در حال حرکت به سمت خارج از شهر بودند به علت تغییر مسیر ناگهانی یکی از انها با هم برخورد و سپس کامیون مقصر پس از اصابت اولیه از مسیر خود منحرف و به لاین مقابل می رود.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان افزود: این کامیون پس از ورود به لاین مقابل با یک دستگاه پیکان برخورد و سپس واژگون و روی یک دستگاه خودروی پراید فرود می آید و مرگ راننده سواری را رقم می زند.

وی ادامه داد: همچنین 4 نفر دیگر از رانندگان و سرنشینان دیگر خودروهای درگیر در این حادثه دچار جراحت های سرپایی شدند.

سرهنگ شیری در پایان از رانندگان خواست تا هنگام رانندگی در مسیرهای درون شهری و خصوصا ورودی و خروجی شهر، احتیاط کافی داشته باشند و از تغییر مسیر ناگهانی و یا سرعت غیرمجاز خودداری کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون