نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/14      9:57:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:98


نسخه چاپی
تفکر انقلابی و روحیه استکبارستیزی در کشور ما زنده و پایدار است /عزت و افتخار امروز کشور؛ ثمره خون شهدا
گروه ناجا ـ جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا گفت : تفکر انقلابی و روحیه استکبار ستیزی همواره در کشورمان زنده و پایدار است.

سردار "حبیب الله جان نثاری" در حاشیه مراسم دومین یادواره 1200 شهید یگان های ویژه ناجا و گرامیداشت یاد و خاطره 33 شهید والامقام یگان ویژه استان گیلان در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: اقتدار کشور عزیزمان به دلیل دلاوری مردی شهیدان به وجود آمده و از وجود همین شهدا است که ما امروز امنیت و آرامش را در کشورمان احساس می کنیم.

وی افزود: این مجاهدت ها و ایثارگری ها محدود به یک زمان و مکان و محدوده خاص نیست، بلکه جهاد و ایثار مربوط به همه زمان ها و مکان ها و با همین حرکت است که می توان در برابر استبداد ایستاد.

جانشین فرمانده یگان های ویژه ناجا، شهیدان را حافظان ارزش ها و دستاوردهای نظام مقدس جمهوری اسلامی دانست و بیان کرد: شهیدان برای حفظ ارزش ها، دستاوردها، استقلال و آزادی نظام مقدس جمهوری اسلامی مبارزه کردند؛ آنان با خون خود ایران و نظام مقدس جمهوری اسلامی را به عزت و افتخار رساندن و همه ما باید رهرو راه آنان باشیم.

سردار جان نثاری با بیان اینکه تفکر انقلابی و روحیه استکبار ستیزی همواره در کشورمان زنده و پایدار است،گفت: شناخت اهداف و اقدامات دشمنان از مهمترين راهکارهاي مقابله با خطرات و تهديدات در مقابل جنگ سخت و جنگ نرم دشمنان این مرز بوم است.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون