نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/16      16:15:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:441


نسخه چاپی
عزم جدی دستگاه قضائی در برخورد با جرایم مواد مخدر

گروه استان ها – تهران بزرگ - معاون دادستان تهران بر عزم جدی دستگاه قضا در بحث برخورد با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، " مهدی مهرانگیز " در حاشیه اجرای طرح "ظفر یک" در ستاد فرماندهی انتظامی تهران بزرگ در جمع خبرنگاران بیان کرد: با همکاری پلیس پایتخت،  بحث پاکسازی خانه‌ های "شوش"،‌ "مولوی" و "هرندی" با شدت کامل ادامه دارد و برای خیلی از این اماکن از اسفند ماه سال 97 پاکسازی و پلمب صورت گرفته و هنوز هم پاکسازی در این مناطق ادامه دارد.

معاون دادستان تهران خطاب به شهروندان تهرانی اعلام کرد: رئیس قوه قضائیه همانگونه که در مبارزه با مفاسد اقتصادی تاکید دارند بر مبارزه با مواد مخدر نیز تاکید داشته و دستگاه قضائی با شدت و حدت مبارزه با مواد مخدر و قاچاقچیان را در دستور کار دارد.

وی گفت: ممکن است خیلی مکان‌ها پاتوق موادفروشان باشد و پلیس و دستگاه قضائی بر آنها اشراف نداشته باشند؛ از مردم می‌خواهیم که این مراکز و اماکن را به پلیس یا دستگاه قضا اطلاع دهند؛ همچنین ممکن است در برخی از مجتمع‌ها افرادی به کار فروش مواد مخدر مبادرت ورزیده و باعث آزار و اذیت شوند؛ مردم بدانند که دستگاه قضائی و پلیس به صورت 24 ساعته در خدمت آنها هستند و با شدت با قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر برخورد خواهند کرد.

رئیس دادسرای انقلاب تهران با تاکید بر این مطلب که دستگاه قضائی در صدد است که قاچاقچیان و مواد فروشان، امنیت نداشته باشند در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه چرا همواره شاهد آزاد شدن و دستگیری دوباره قاچاقچیان و خرده‌فروشان مواد مخدر هستیم، اظهار داشت: در این مدت 5 ماه که بنده به دادسرای انقلاب آمده‌ام، نگذاشته‌ام که خرده‌فروشی آزاد شود و سیاست ما نیست که خرده‌فروشان به راحتی آ‌زاد شوند؛ برای این دسته از دستگیرشدگان قرار بازداشت موقت صادر شده و تا وقتی پرونده تشکیل نشود به هیچ وجه این افراد آزاد نمی‌شوند.

مهرانگیز به شدت و حدت دستگاه قضائی در بحث برخورد با قاچاقچیان و خرده فروشان عمده اشاره و اعلام کرد: هم اکنون 14 هزار و 500 معتاد متجاهر در کمپ‌ها در حال بازپروری هستند./

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون