نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/16      16:16:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:57


نسخه چاپی
دستگیری یک هزار و 300 معتاد متجاهر و خرده فروش موادمخدر در پایتخت

گروه استان ها – تهران بزرگ- رئیس پلیس پایتخت از شناسایی و دستگیری یک هزار و 300 خرده فروش مواد مخدرو معتاد متجاهر خبر داد و گفت: از این تعداد 968 نفر خرده فروش مواد افیونی بودند.

 

 

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی پلیس، سردار "حسین رحیمی" صبح امروز در اولین مرحله از اجرای طرح ظفر که با هدف شناسایی و دستگیری خرده فروشان مواد مخدر صورت گرفت در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه سال 98 را سال پاکسازی پایتخت از لوث معتادان متجاهر و خرده فروشان مواد مخدر قرار داده ایم، بیان داشت: در راستای پاکسازی چهره شهر از وجود معتادان متجاهر و برخورد با سوداگران مرگ از ابتدای سال تا کنون طرح های مختلفی در حوزه  مبارزه با مواد مخدر در منطقه های مختلف شهر از جمله مناطق "شوش"، "مولوی" و "دروازه غار" انجام داده ایم.

رئیس پلیس پایتخت در خصوص جزئیات اجرای طرح ظفر در مناطق گفته شده افزود: در این طرح ۲۳۰ حکم قضائی به اجرا  درآمد که در این رابطه ۲۳۰ مخفیگاه خرده فروشان مواد مخدر شناسایی و 310 خرده فروش مواد مخدر دستگیر و بیش از  ۸۰۹ کیلوگرم مواد افیونی از آنها کشف شد.

سردار رحیمی با اشاره به توقیف  ۱۹ دستگاه خودرو و موتورسیکلت در اجرای این طرح، عنوان داشت: در این طرح  ۲۵ باند مواد مخدر متلاشی و ۲۲ قاچاقچی و سرتیم دستگیر شده اند که ۱۹ منزل هم که در آنجا اقدام به فروش مواد مخدر می کردند، پلمب شد.

رئیس پلیس پایتخت در خاتمه گفت: در این طرح یک هزار و 300  نفر معتاد متجاهر، خرده فروش موادمخدر و... دستگیر شدند که از این تعداد ۹۶۸ نفر خرده فروش مواد مخدر بودند./

 


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون