نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      9:24:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:99


نسخه چاپی
به مرزبانی و مرزبانان عشق می‌ورزم/ متوسل شدن به اهل بیت (ع) از راه‌های سلوک معنوی است
گروه ناجا – رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا گفت: به مرزبانی و مرزبانان عشق می‌ورزم و علاقمندم به عنوان مرزیار افتخاری فرماندهی مرزبانی انتخاب شوم.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام و المسلمین "سید علیرضا ادیانی" در جمع کارکنان ستاد مرزبانی ناجا با گرامی داشت یاد و خاطره شهدای مظلوم مرزبانی و نیروی انتظامی، گفت: شکرگزارم توفیقی شد تا در جمع شما مرزبانان حضور پیدا کنم و امیدوارم تصویری مطلوب از بنده در ذهن شما جاری باشد.

وی با اشاره به اینکه واقعه عاشورا صحنه آزمون بود که امام حسین (ع) از این آزمون الهی سربلند بیرون آمد، ادامه داد: متوسل شدن به اهل بیت(ع)، یکی از راه‌های سلوک معنوی است و کلید رسیدن به سعادت نیز متوسل شدن به اهل بیت (ع) است.

رئیس سازمان عقیدتی سیاسی ناجا در ادامه با اشاره به توطئه دشمنان و تحریم اقتصادی بیان کرد: با راهنمایی های داهیانه و حکیمانه مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، جمهوری اسلامی ایران بر تحریم‌های اقتصادی نیز  پیروز و  این  موضوع خاری بر چشم دشمنان این ملت خواهد بود.

حجت الاسلام و المسلمین " ادیانی" در خاتمه گفت: به مرزبانی و مرزبانان عشق می‌ورزم و علاقمندم به عنوان مرزیار افتخاری فرماندهی مرزبانی انتخاب شوم.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون