نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      9:46:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:61


نسخه چاپی
اعتراف به 20 فقره سرقت در قم
گروه استان ها-قم-فرمانده انتظامی استان با اشاره به دستگیری یک سارق حرفه ای در قم گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی به 20 فقره سرقت اعتراف کرد.
 

سردار "عبدالرضا آقاخانی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهارداشت: در پی وقوع چندین فقره سرقت گوشی تلفن همراه و لپ تاپ از مغازه ها، دفاتر خدماتي و کارگاه ها در سطح شهر مقدس قم به روش کش روي و طرح شکایت در پلیس آگاهی استان، دستگیری سارق در دستور کارآگاهان این پلیس قرار گرفت.

وی گفت: با بازبینی تصاویر دوربین های مداربسته مشخص شد، متهم پس از پارک موتورسيکلت خود به صورت روشن، تحت عنوان مشتري وارد اماکن مذکور شده و با غفلت مالک آن در لحظه مناسب گوشي و لپ تاپ وی را سرقت و از محل متواري می شد.

فرمانده انتظامی استان قم افزود: در ادامه با بررسی جغرافیای جرم و انجام اقدامات پلیسی نامبرده شناسایی و با هماهنگی مقام قضائی استان در عملیاتی غافلگیرانه دستگیر شد.

این مقام ارشد انتظامی استان گفت: متهم طی تحقیقات کارآگاهان پلیس آگاهی استان به 20 فقره سرقت شامل 16 فقره سرقت گوشي تلفن همراه، 2 دستگاه لپ تاپ، یک فقره سرقت منزل و یک فقره سرقت موتورسيکلت اعتراف که در ادامه با راهنمايي وي، 3 مالخر سابقه دار شناسایی و دستگیر شدند.

فرمانده انتظامی استان افزود: در نهایت متهمان پس از تشکیل پرونده برای انجام مراحل قانونی تحویل مرجع قضائی استان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون