نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      9:50:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:222


نسخه چاپی
توقیف آب معدنی های تریاکی در اصفهان
گروه استان ها _اصفهان _ فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان از کشف 138 کيلو ترياک که به طور ماهرانه ای در قسمت بار یک تريلي جاسازي شده بود، خبر داد.

سرهنگ "محمدرضا خدادوست" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس با اعلام اين خبر گفت: در پي دريافت گزارشی مبني بر اینکه 2 سوداگر مرگ قصد انتقال محموله مواد مخدر از مرزهای شرقی کشور به اصفهان را دارند، بلافاصله پيگيري موضوع در دستور کار ماموران فرماندهی انتظامی شهرستان اصفهان قرار گرفت.

وي افزود : ماموران این فرماندهی به همراه ماموران پليس مبارزه با مواد مخدر استان با یک سری اقدامات اطلاعاتي و پلیسی موفق شدند  خودروی تریلر متعلق به سوداگران مرگ  را در یکی از مناطق شهر شناسایی و متوقف کنند.

سرهنگ خدادوست ادامه داد: در بازرسي از این خودرو  138 کيلوگرم  ترياک که قاچاقچیان آن ها را در بطري هاي آب معدني قرار داده و به شکلی ماهرانه در قسمت  بار تريلي جاساز کرده بودند، کشف شد.

فرمانده انتظامي شهرستان اصفهان دستگیری یک نفر در این رابطه خبر داد و گفت: در این خصوص پرونده تشکیل و تلاش برای دستگیری سایر افراد مرتبط با این پرونده در دستور کار ماموران قرار گرفت.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون