نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      12:13:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:109


نسخه چاپی
تقدیر و تشکر از تلاش پلیس در برقراری نظم و امنیت عزاداری ها
گروه استان ها- زنجان - نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با تقدیر و تشکر از تلاش های پلیس در برقراری نظم و امنیت عزاداری های گفت : هدف قیام امام حسین (ع ) اصلاح امور و مقابله با فساد است .

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس  "آیت الله دولابی" صبح امروز در جمع کارکنان انتظامی استان زنجان با تسلیت ایام شهادت ابا عبدالله الحسین (ع) اظهار داشت:  اوج عبودیت در قتلگاه برای امام حسین (ع) اتفاق افتاد.

وی با تقدیر و تشکر از تلاش های فرماندهی انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت به ویژه نظم و امنیت عزاداری های ابا عبدالله الحسین (ع ) بیان داشت : انسان در سخت ترین شرایط رشد و پیشرفت می کند .

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری افزود : امام حسین (ع) به خاطر مصیبت  و سختی وارده  در کربلا خدا را شکر گزار بود چرا که خداوند در سخت ترین شرایط امام حسین (ع)  را رها نکرد و رشد و پیشرفت داد و با این مصیبت امام حسین (ع) به عرش رسید وآسمانی شد.

آیت الله دولابی با تاکید بر اینکه امام حسین (ع) باعث شد اسلام عمری ابدی پیدا کند خاطر نشان کرد : قیام امام حسین (ع) باعث شد شیعه امروز به عنوان یک قدرت بزرگ جهانی شناخته شود.

نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با اشاره به اینکه جنگ 8 ساله دفاع مقدس باعث شد کشور ما مقاوم شود تصریح کرد : اغلب فرماندهان رشید ما در جنگ 8 ساله و در دوران دفاع مقدس رشد و پرورش پیدا کردند.

وی با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان تاکید کرد: امام حسین (ع) خود را برای مبارزه با ظلم و فساد فدای اسلام کرد

 نماینده مردم زنجان در مجلس خبرگان رهبری با تاکید بر اینکه هدف قیام امام حسین (ع)  اصلاح امور و مقابله با فساد بود بیان داشت: همه تلاشمان باید برای تحقق اسلام باشد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون