نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      14:41:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:148


نسخه چاپی
کشف 2تن و 618 کيلو مواد افیونی در شهرستان "خاش"
گروه استان ها- سیستان و بلوچستان-فرمانده انتظامي استان از انهدام یک باند حرفه ای قاچاق و کشف 2 تن و 618کيلو مواد افیونی در شهرستان خاش خبر داد.
 

سردار"محمد قنبری"در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با کسب خبري مبني بر جابه جایی محموله سنگین مواد افیونی توسط قاچاقچیان از مناطق مرزی به حوزه استحفاظی شهرستان خاش موضوع به صورت ویژه در دستور کار پلیس مبارزه با مواد مخدر استان قرار گرفت.

وی افزود: در این عملیات که تیم هایی از ماموران انتظامي شهرستان خاش و زاهدان تیم عملیات ویژه پلیس مبارزه با مواد مخدر استان را در قالب چند تیم پوششی همراهی می کردند با اقدامات گسترده تخصصي و رصد منطقه، موفق شدند مسير تردد قاچاقچیان را شناسایی و در یک عملیات غافلگیرانه آنها را زمین گیر کنند.

این مقام ارشد انتظامي در استان سیستان و بلوچستان بيان داشت: در این عملیات ضمن دستگیری 4 قاچاقچی در بازرسی از 2 دستگاه وانت تویوتا در مجموع 2 تن و 618 کیلو و486 گرم مواد مخدر شامل: 2 تن و 599 کیلو و 836 گرم تریاک و 18 کیلو حشیش و 650 گرم شیشه کشف شد.

سردار قنبری با اشاره به ادامه تحقیقات برای دستگیری دیگر اعضای این باند حرفه ای قاچاق خاطر نشان کرد: با توجه به حضور و اشرافیت پلیس در جای جای نقاط استان و افزایش ضریب هوشیاری و تجارب پلیس در شناسایی اعضای باندهای قاچاق، سوداگران مرگ در امان نخواهند بود چراکه چشمان تیز بین پلیس، هر لحظه ناظر بر اعمال آنان است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون