نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/17      15:58:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:377


نسخه چاپی
کشف 107 دستگاه استخراج ارز دیجیتال در شهریار
گروه استان ها- غرب استان تهران- فرمانده انتظامی استان از کشف 107 دستگاه استخراج ارز دیجیتال (بیت کوئین) به ارزش 10 میلیارد ریال در شهرستان شهریار، خبر داد.
 

سردار "محسن خانچرلی" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، گفت: با به دست آوردن اخبار و اطلاعاتی مبنی بر اینکه افرادی سودجو در شهرستان شهریار اقدام به استخراج ارز ديجيتال( بيت کوئين) می کنند، بررسی موضوع در دستور کار ماموران پلیس آگاهی قرار گرفت.

وی افزود: ماموران پس از یک سری اقدامات اطلاعاتی و فنی موفق به شناسایی محل تولید ارزهای دیجیتال در یکی از محله های شهرستان شهریار شده و با کسب مجوز قضائی به بازرسی از محل مورد نظر شدند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: در بازرسی از محل مورد نظر، 107 دستگاه ماینر (استخراج ارز دیجیتال) کشف که برابر اعلام کارشناسان ارزش آن 10 میلیارد ریال برآورد شده است.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران با اشاره به دستگیری یک متهم در این راستا و معرفی آن به مراجع قضائی، گفت: استفاده از دستگاه های ماینر، نیاز به مصرف برق زیادی داشته لذا متهم که با استفاده از برق یارانه ای واحدهای صنعتی اقدام به فعالیت غیرقانونی کرده بود با اشراف اطلاعاتی پلیس به دام افتاد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون