نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/18      19:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:187


نسخه چاپی
قدردانی فرمانده ناجا از همکاری عزاداران حسینی (ع) با نیروهای پلیس/انجام عزاداری های مردم در امنیت کامل پلیس/ تمهیدات لازم برای امنیت مسافران در روزهای پایانی شهریور ماه
گروه استا ن ها - اصفهان - فرمانده نیروی انتظامی با بیان اینکه از اول ماه محرم تا به امروز هیچ گونه مشکل امنیتی و انضباطی در کشور نداشتیم از همکاری تنگاتنگ مردم و عزاداران حسینی (ع) با نیروهای پلیس قدردانی کرد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سردار" حسین اشتری" در حاشیه حضور در جمع هیئت های مذهبی و عزاداران اباعبدالله الحسین(ع) شهر اصفهان با تسلیت فرا رسیدن تاسوعا و عاشورای حسینی (ع)، اظهار داشت: بحمدالله از برکت امام حسین (ع) و آقا ابالفضل (ع) از اول ماه محرم تا به امروز هیچ گونه مشکل امنیتی، انضباطی و انتظامی به وجود نیامده و امنیت کامل در تمامی مرزها و درون شهرهای کشور برقرار است.

وی با بیان اینکه عزاداری های خالصانه مردم در این ایام با امنیت کامل پلیس انجام شده است، گفت: امیدوارم طی امروز و فردا که عزاداری های مردم به اوج خود می رسد با همکاری مردم به خوبی انجام شود.

فرمانده ناجا به عزاداران و مردم عزیز توصیه کرد: همچنان به همکاری خود با نیروهای انتظامی که خادمان و نوکران آقا ابا عبدالله الحسین(ع) هستند، ادامه دهند و در عزاداری های خود ما را از دعای خیر خود فراموش نکنند.

عالی ترین مقام انتظامی کشور از تمهیدات ویژه پلیس برای امنیت مسافرت های جاده ای در روزهای پایانی شهریورماه خبر داد و گفت: همکاران من در تمامی راه های درون و برون شهری آماده خدمت رسانی به مردم عزیز هستند؛ همچنین به شهروندان توصیه می کنم با دقت و حوصله رانندگی کرده و از رانندگی کردن باحالت خستگی و خواب آلودگی پرهیز کنند تا ان شاءالله اتفاق ناگواری برای آنها و سرنشینانشان به وجود نیاید.

سردار اشتری درباره تمهیدات ناجا برای اربعین حسینی (ع)،گفت: با هماهنگی های صورت گرفته شرایط برای سفر زائران اربعین با کیفیت مطلوب تری نسبت به سال های گذشته فراهم شده و نیروی انتظامی در کنار سایر دستگاه های مربوطه از آمادگی لازم برای خدمت رسانی به زائران برخوردار است.

وی بیان کرد:  از زائران عزیز می خواهیم با همکارانم در پایانه های مرزی نهایت همکاری را داشته باشند و از سفر کردن بدون گذرنامه خودداری کرده و حتماً به توصیه ها و هشدارهای پلیس توجه لازم داشته باشند،

فرمانده ناجا گفت: امیدوارم با تمهیداتی که پیش بینی شده زائران اربعین به خوبی  از مرزهایی که مشخص شده عبور کرده و در سلامت و امنیت کامل نیز به موطن خود بازگردند.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون