نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/20      11:51:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:83


نسخه چاپی
نیروی انتظامی، پرچمدار امنیت و انتظام اجتماعی
گروه استان ها – لرستان – نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه خرم آباد گفت : نیروی انتظامی پرچمدار امنیت و انتظام اجتماعی است و تلاش ها و خدمات پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست .
 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، حجت الاسلام والمسلمین"سیداحمد میرعمادی" در جمع عزاداران حسینی در خرم آباد با بیان اینکه بدون تردید امنیت پایدار مهمترین بستر برای توسعه، پیشرفت و اقتدار هر کشور است، اظهارداشت: به شکر خداوند  با درایت و صلابت نیروهای مسلح و به خصوص نیروی انتظامی، امنیت در کشور و استان لرستان مثال زدنی است .

وی  ضمن تقدیر از سردار "مهدیان نسب" فرمانده انتظامی استان و کارکنان انتظامی استان در برقراری نظم و امنیت ایام محرم و حضور چشمگیر در بین عزادارن حسینی، عنوان کرد: آحاد مردم باید قدردان زحمات و تلاش های شبانه روزی  پلیس باشند.

نماینده ولی فقیه در استان لرستان و امام جمعه خرم آباد به نقش تاثیر گذار همکاری دستگاه ها با پلیس در ارتقاء امنیت عمومی اشاره کرد و افزود: همه دستگاه ها و مسئولان باید به این سمت حرکت کنند.

این مقام مسئول تصریح کرد: نیروی انتظامی، پرچمدار امنیت و انتظام اجتماعی است و تلاش ها و خدمات پلیس بر هیچ کس پوشیده نیست .

حجت الاسلام والمسلمین میرعمادی در خاتمه از زحمات و تلاش های  پلیس در برقراری امنیت مطلوب قدردانی کرد.*


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون