نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/20      12:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:130


نسخه چاپی
اقدامات پلیس در برقراری نظم و امنیت کنگره عظیم حسینی در زنجان قابل تقدیر است
گروه استان ها – زنجان – دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با اشاره به اقدامات پلیس در برقراری نظم و امنیت مراسم ماه محرم در کشور کم سابقه و بی نظیر است، بیان داشت :اقدامات پلیس در برقراری نظم و امنیت کنگره عظیم حسینی در زنجان قابل تقدیر است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرلشکر " محسن رضایی " در اجتماع بزرگ عزاداران حسینیه اعظم زنجان با تسلیت ایام سوگواری سرور و سالار شهیدان حضرت امام حسین (ع) بیان داشت : برگزاری چنین مراسمی نشان دهنده همبستگی و امنیت کشور ایران و استان زنجان است .

وی با اشاره به اقدامات پلیس در برقراری نظم و امنیت مراسم ماه محرم در کشور کم سابقه و بی نظیر است، بیان داشت :  اقدامات پلیس زنجان در برقراری کنگره عظیم حسینیه اعظم زنجان قابل تقدیر است .

سرلشکر رضایی با تاكيد بر اينكه برگزاری این کنگره عظیم حسینی افتخاري است براي استان و جمهوري اسلامي ايران بيان داشت: نوع عزاداري در استان زنجان الگويي براي كشور شده كه نشان از همدلي ، همبستگي و شور و شعور حسيني دارد.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام با تقدير و تشكر از تلاش هاي صورت گرفته در شكل گيري و برقراري نظم و امنيت اين كنگره عظيم حسيني گفت : مردم اساس امنيت پايدار در كشور هستند و بحمدالله نيروي انتظامي برنامه ريزي خوبي داشته و اقدامات خوبي  در اين زمينه صورت داده است .#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعد



فهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون