نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/20      12:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:168


نسخه چاپی
رهايي گروگان از چنگال آدم‌ربایان
گروه استان‌ها- سیستان و بلوچستان- با تلاش شبانه روزی پلیس چابهار گروگان41 ساله از چنگال آدم ربایان آزاد شد.

 

 
 

سردار "احمد طاهری"، جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس درباره جزئیات این خبر، گفت: ساعت 21:45 دوازدهم شهریورماه سال جاری در پی گزارش یک فقره آدم ربایی در خیابان امام خمینی(ره) شهرستان چابهار بلافاصله اکيپي از مأموران اين پليس به محل حادثه اعزام شدند.

سردار "احمد طاهری" بیان کرد: در بررسی‌های اولیه مشخص شد، مردی41ساله ای توسط 4 نفر از سرنشينان يک دستگاه سواري پژو 405 نقره‌اي‌رنگ، مسلح به سلاح کمري و کلاش با سر و صورت پوشيده و ملبس به لباس محلی ، ربوده شد.

وی افزود: مأموران پلیس آگاهی این شهرستان با انجام اقدامات تخصصی و تحقیقات میدانی یکی از آدم ربایان را شناسایی و با استفاده از شیوه و شگردهای خاص پلیسی او را در ساعت 19:00چهاردهم شهریورماه  در یک عملیات غافلگیرانه در مخفیگاهش دستگیر کردند.

این مقام ارشد انتظامی ابراز داشت: باتوجه به بازجویی های مقدماتی پلیس از این متهم 44 ساله مشخص شد، علت آدم ربایی اخاذی بوده است و در ادامه تحقیقات هویت یکی دیگر از آدم ربایان نیز شناسایی شد.

آدم ربایان که عرصه را برخود تنگ دیده بودند در ساعت 20و 30 دقیقه چهاردهم شهریورماه گروگان را در محل عیدگاه شهرستان سراوان رها کردند.

جانشین انتظامی استان سیستان و بلوچستان خاطر نشان کرد: با توجه به اطلاعات به دست آمده تحقیقات برای دستگیری سایر متهمان ادامه دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون