نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:21:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:73


نسخه چاپی
امنیت و آرامش جامعه، حاصل اقدامات مجاهدانه پلیس
گروه استان ها- گلستان- عضو مجلس خبرگان رهبری، گفت: امنیت و آرامش جامعه، حاصل اقدامات مجاهدانه و شبانه روزی پلیس است.

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، آیت الله "عباسعلی سلیمانی" در جمع فرماندهان و مسئولان انتظامی گلستان ضمن تسلیت شهادت امام حسین (ع) و یاران با وفایش، گفت: اقتدار، امنیت و ثباتی که در نظام مقدس جمهوری اسلامی داریم برگرفته از نهضت اباعبدالله الحسین (ع) است.

عضو مجلس خبرگان رهبری در ادامه با اشاره به نقش موثر نیروی انتظامی در برقراری نظم و امنیت جامعه تصریح کرد: بخش عمده تامین امنیت شهروندان بر دوش ناجاست و این سازمان خدوم به خوبی از عهده این مسئولیت سنگین برآمده است.

آیت الله سلیمانی با اشاره به نا امنی های گسترده در کشورهای مدعی دنیا، افزود: برگزاری مراسم سوگواری سرور و سالار شهیدان در سراسر کشور با امنیت کامل افتخار بزرگی است که با تلاش بی وقفه و مجاهدانه پلیس و دیگر دستگاه های متولی به دست آمده است.

نماینده مردم سیستان و بلوچستان در مجلس خبرگان رهبری خاطرنشان کرد: امروز پلیس مقتدر و مهربان در قلب مردم جای داشته و آحاد جامعه از اقدامات و عملکرد نیروی انتظامی رضایت دارند.

آیت الله سلیمانی در پایان با تاکید بر لزوم حمایت مردم و مسئولان از پلیس گفت: برقراری امنیت و آرامش جامعه و مقابله با مجرمان و قانون شکنان خواسته همه شهروندان بوده و در این راه سخت لازم است همه سازمان های مربوطه یار و یاور پلیس باشند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون