نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:26:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:74


نسخه چاپی
دستگیری 3 مالخر و کشف 30 دستگاه گوشی سرقتی
گروه استان ها – تهران بزرگ - سرکلانتر هفتم پلیس پایتخت از دستگیری 3 مالخر و کشف 30 دستگاه گوشی سرقتی در بازرسی از مخفیگاه متهمان خبر داد.

 

به گزارش خبرنگار پایگاه خبری پلیس، سرهنگ "دوستعلی جلیلیان" در توضیح این خبر بیان داشت: در پی دستگیری تعدادی سارق گوشی همراه توسط ماموران کلانتری 113 بازار اطلاعاتی به دست آمد که سارقان، گوشی های سرقتی را به تعدادی مالخر در محدوده بازار حضرتی می فروشند.

وی بیان داشت: محل اعلامی از سوی ماموران به طور مستمر تحت مراقبت های ویژه قرار گرفت و مشخص شد که خبر صحت دارد و 3 مالخر گوشی های سرقتی را از سارقان به قیمت بسیار پایین تر از قیمت واقعی می خرند.

این مقام انتظامی تصریح کرد: تحقیقات پلیسی حکایت از این داشت که تعدادی افراد مشکوک به این محل ها تردد دارند و 3مالخر جوان، اموال سرقتی را خریداری و در همین محل نگهداری می کنند.

سرهنگ جلیلیان عنوان کرد: نتیجه تحقیقات انجام شده در اختیار مقام قضائی قرار گرفت و دستور دستگیری متهمان و بازرسی از این محل در دستور کار قرار گرفت.

سرکلانتر هفتم عنوان کرد: در عملیاتی 3مالخر اموال سرقتی دستگیر و در بررسی از این محل ها 30 دستگاه گوشی سرقتی کشف شد.

وی با اشاره به اینکه مالخران اموال سرقتی در اختیار مرجع قضائی قرار گرفتند، بیان داشت: ارزش ریالی کالای کشف شده توسط کارشناسان 700 میلیون ریال برآورد شده است.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون