نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:27:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:59


نسخه چاپی
دستگیری اعضای باند سرقت طلا و جواهرات در قزوین
گروه استان ها – قزوین – فرمانده انتظامی استان از دستگیری اعضای باند سرقت طلا و کشف بیش از یک کیلو طلای سرقتی و انهدام باند سارقان در قزوین خبر داد.

سردار "مهدی حاجیان" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس اظهار داشت: در پی سرقت با تهدید طلا و جواهرات یک شهروند قزوینی به میزان 2 کیلو و 760 گرم و ارجاع پرونده به پلیس آگاهی استان شناسایی و دستگیری سارقان با تشکیل یک اکیپ از کارآگاهان پلیس آگاهی در دستور کار قرار گرفت.

وی در ادامه گفت: پس از انجام اقدامات اطلاعاتی و فنی پلیسی سرانجام با تلاش ماموران محل اختفاء سارقان در شهرستان "البرز" شناسایی شد.

این مقام ارشد انتظامی افزود: پس از انجام هماهنگی های لازم با مقام قضائی، ماموران طی یک عملیات غافلگیرانه 3 سارق را در مخفیگاهشان دستگیر و در بازرسی از محل موفق به کشف یک کیلو و 432گرم طلا مسروقه آب شده و 870 میلیون ریال پول حاصل از فروش طلای سرقتی شدند.

وی اضافه کرد: در بازجویی ماموران مشخص شد، فردی به عنوان همدست سارقان که در صنف طلا فروشی فعالیت می کرده با ارائه اطلاعات به سارقان مبنی بر اینکه شخصی پس از خرید مقادیری طلای قصد انتقال به تهران برای فروش آن را دارد نقشه سرقت را طراحی و در اختیار سارقان قرار می دهد.

سردار حاجیان با اشاره به اینکه همدست سارقان نیز دستگیر و تحقیقات پلیسی برای کشف مابقی طلای سرقتی ادامه دارد، خاطر نشان کرد: اعضای این باند سرقت پس از تکمیل پرونده راهی مراجع قضائی و با صدور قرار مناسب قانونی روانه زندان شدند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون