نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:28:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:61


نسخه چاپی
دستگيري سارق لوازم خودرو در تاکستان
گروه استان ها – قزوین - فرمانده انتظامي شهرستان تاکستان از دستگيري سارق حرفه‌اي لوازم خودرو و کشف اموال مسروقه، توسط ماموران انتظامي این شهرستان خبر داد.

 سرهنگ "کوروش عزیزی " در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، در تشريح اين خبر، گفت: در پي وقوع چندین فقره سرقت لوازم و قطعات خودرو در شهرستان تاکستان، موضوع به صورت ويژه در دستور كار ماموران کلانتري 12 تاکستان قرار گرفت.

وي گفت: ماموران با انجام تحقيقات و اقدامات فنی موفق به شناسایی متهم به سرقت شده و وي را در محل نگهداري لوازم سرقتي، طي يک عمليات غافلگيرانه دستگير کردند.

سرهنگ "عزیزی " ادامه داد: متهم در بازجويي هاي اوليه منکر هرگونه بزه انتسابی بود، ولی با مشاهده مستندات پليس به 20 فقره سرقت لوازم خودرو اعتراف کرد.

وي با اشاره به کشف تعداد زيادي اموال مسروقه از قبیل لاستيک، باتري، جک خودرو، ضبط و باند خودرو و ... از محل نگهداري اموال مسروقه، خاطرنشان کرد: متهم پس از تشكيل پرونده، تحويل مراجع قضائي شد.

فرمانده انتظامي شهرستان تاکستان در پايان از شهروندان خواست تا با رعايت اصول امنيتي مانند: استفاده از دزدگير، قفل فرمان و قفل پدال و پارک خودرو در محل هاي امن امکان سرقت خودروي خود را به حداقل برسانند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون