نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:30:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:62


نسخه چاپی
کشف 2 میلیاردی پوشاک و کتانی های قاچاق
گروه استان ها – تهران بزرگ – رئیس کلانتری 158کیانشهر از کشف 200 جفت کتانی و 150 کیلو پوشاک دست دوم قاچاق به ارزش 2 میلیارد و 500 میلیون ریال خبر داد.

سرهنگ "حسین حسین زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: ساعت 4 عصر هفدهم شهریورماه ماموران انتظامی کلانتری 158 کیانشهر، هنگام گشت زنی در اتوبان بعثت متوجه بارگیری خودروی وانت از یک دستگاه خودروی اتوبوس شدند که به طرز مشکوکی در حال انتقال مقادیر فراوانی محموله های بسته بندی شده، از خودروی اتوبوس به یک دستگاه خودروی وانت بودند که ماموران پس از مشاهده خودروها، آنان را تحت مراقبت قرار دادند.

وي با بیان اینکه ماموران برای بررسی موضوع به خودروها نزدیک شدند، گفت: راننده خودروی اتوبوس به محض مشاهده ماموران کلانتری از محل متواری ولی راننده خودروی وانت دستگیر و تحت بازجویی اولیه قرار گرفت.

این مقام انتظامی گفت: متهم که پاسخ درستی به سئوالات پلیس نمی داد، محموله آنها مورد بازرسی قرار گرفت و مشخص شد محموله شامل کتانی و پوشاک دست دوم می باشد که فاقد مجوزهای گمرکی است.

وی بیان داشت: در بازرسی انجام شده ماموران موفق شدند 200 جفت کتانی و 150 کیلو البسه دست دوم بدون مجوزهای گمرکی کشف و در نهایت متهم به قاچاق کالا و خرید آنها بدون مجوزهای گمرکی در شهری های جنوبی اعتراف کرد.

وی با اشاره به اینکه کارشناسان ارزشی ریال کالاهای کشف شده را 2 میلیارد و 500 میلیون ریال برآورد کرده اند، بیان کرد: در اين خصوص یک متهم دستگير و دستگیری متهم متواری نیز در دستور کار قرار دارد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون