نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:37:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:68


نسخه چاپی
اعتراف شرور معروف به 25 فقره سرقت در گرگان
گروه استان ها- گلستان- فرمانده انتظامي استان از دستگيري شرور معروف و اعتراف وی به 25 فقره انواع سرقت در شهرستان گرگان خبر داد.

سردار "روح الامين قاسمي" در گفت و گو با خبرنگار پايگاه خبري پليس، گفت: در پي وقوع سرقت های متعدد در گرگان و با توجه به اهمیت موضوع، دستگیری سارق یا سارقان احتمالی در دستور کار ماموران کلانتری 12 شهيد چمران شهرستان قرار گرفت.

فرمانده انتظامی استان گلستان تصریح کرد: ماموران پس از یک سری اقدامات تخصصی و بررسی شیوه و شگرد سرقت ها موفق شدند، سارق سابقه دار را شناسایی و طی هماهنگی با مقام قضائی در عملیاتی ضربتی وی را در مخفیگاهش دستگیر کنند.

سردار قاسمی با بیان اینکه سارق از اراذل و اوباش معروف شهرستان بوده که سوابق متعدد شرارت و اخلال در نظم عمومی را در پرونده داشته و در بازرسی از مخفیگاه وی تعدادی سلاح سرد و اموال سرقتی کشف شده است، تصریح کرد: متهم در تحقیقات اولیه و پس از مواجهه با مستندات پلیس به 25 فقره انواع سرقت از جمله سرقت مغازه، موبایل و منزل در گرگان اعتراف کرد.

فرمانده انتظامی استان گلستان با اشاره به معرفی متهم به مراجع قضائی، گفت: برخورد قاطعانه با اراذل و اوباش از مهمترین اولویت های پلیس گلستان بوده و به هیچ عنوان اجازه فعالیت مجرمانه به مخلان نظم و امنیت جامعه نخواهیم داد.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون