نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:38:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:46


نسخه چاپی
افزایش ۱۱۰ درصدی تردد زائران از پایانه مرزی مهران/ 96 گیت فعال، آماده خدمات رسانی به زائران عتبات عالیات
گروه استان ها- ایلام- جانشین انتظامی استان ایلام از افزایش ۱۱۰ درصدی تردد زائران از پایانه مرزی مهران در طول دهه اول محرم خبر داد.

سرهنگ "شهاب عزیز زاده" در گفت و گو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس با اعلام این خبر، اظهار داشت: از ابتدای محرم حجم کل ترددات صورت گرفته بیش از ۱۹۰ هزار نفر بوده که از پایانه مرزی مهران خروج و پس از زیارت به کشور ورود کرده‌اند .

وی با بیان اینکه در دهه اول محرم بیش از ۹۴ هزار نفر زائر ایرانی از پایانه مرزی مهران خارج شده اند، گفت: این تعداد تردد نشان دهنده ۲۴۱ درصد افزایش خروج زائران نسبت به سال گذشته است.

جانشین انتظامی استان ایلام یادآور شد: در این ایام جهت سهولت زائران عتبات عالیات، ۹۶ گیت توسط پلیس گذرنامه فعال بوده و خدمات رسانی شبانه روزی داشته اند.

 وی با بیان اینکه احتمال دارد با نزدیک شدن به اربعین حسینی بر تعداد خروج زائران از پایانه مرزی افزوده شود، گفت:  مهمترین اولویت پلیس استان امنیت و آرامش زائران اربعین حسینی است و در این راستا با به کارگیری مجهزترین دوربین های ثبت تخلف و همچنین پایش لحظه ای محورهای مواصلاتی با رانندگانی که با انجام حرکات حادثه ساز جان خود و دیگران را به مخاطره می‌اندازند برخورد کنیم.

 جانشین انتظامی استان ایلام از زائرانی که قصد سفر به عتبات عالیات دارند خواست گذرنامه خود را از شهرهای مبدا تهیه کرده و آنهایی هم که دارای گذرنامه هستند حتماً بایستی به مدت اعتبار آن توجه کنند اگر نیاز به تمدید اعتبار هست حتما آن را تمدید کنند.

سرهنگ عزیززاده  با بیان اینکه مدت اعتبار گذرنامه بایستی کمتر از ۶ ماه نباشد، خاطرنشان کرد: زائران عتبات عالیات به توصیه ها و هشدارهای پلیسی که به صورت شبانه روز کانال پلیس استان ایلام در بستر فضای مجازی به نشانی http://sapp.ir/police_ilam منتشر می‌شود توجه کرده و از آوردن داروهای ممنوعه که در کشور عراق جرم بوده خودداری کنند#.


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون