نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:40:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:57


نسخه چاپی
افزایش تردد زائران مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در دور بازگشت
گروه استان ها- ایلام - رئیس پلیس راه استان از افزایش تردد وسایل نقلیه زائران مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی (ع) در دور بازگشت از مرز مهران خبر داد.

سرهنگ "رضا همتی زاده" در گفت وگو با خبرنگار پایگاه خبری پلیس، اظهار داشت: حدود ۱۵۰ هزار زائر طی چند روز گذشته از کشور خارج شده که بخشی با استفاده از حمل و نقل عمومی و بخشی نیز با استفاده از خودروهای شخصی به مرز مهران عزیمت کرده اند.

وی افزود: با هماهنگی های انجام شده با استان های معین، موضوع تامین وسایل نقلیه عمومی برای جابه جایی زائران عتبات عالیات حل شده و به میزان کافی خودروی عمومی به مرز مهران اعزام شده است.

رئیس پلیس راه استان ایلام ادامه داد: دارندگان خودروهای شخصی پس از بازگشت به کشور، قبل از شروع به رانندگی حتماً از وضعیت وسیله نقلیه خود اطلاع پیدا کرده و همچنین با استراحت کافی ادامه مسیر دهند.

همتی زاده با اشاره به افزایش تردد وسایل نقلیه زائران مراسم تاسوعا و عاشورای حسینی(ع) در دور بازگشت به کشور از مرز مهران، گفت: وضعیت جاده های استان به ویژه مسیرهای حوزه شمالی استان  به صورت کوهستانی و پرپیچ و خم بوده لذا به صورت موکد به رانندگان توصیه می کنیم که با احتیاط، صبر و حوصله رانندگی کرده و از سبقت های نابجا و عجله و شتاب در رانندگی پرهیز کنند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون