نمایش جزئیات خبر / زمان مخابره خبر :1398/6/21      8:44:0    تعداد بازديد كنندگان خبر:73


نسخه چاپی
نقش نیروی انتظامی در مراسم عزاداری محرم بی بدیل و کم نظیر است
گروه استان ها-هرمزگان-نماینده ولی فقیه در استان با بیان اینکه تأمین امنیت از مهمترین لوازم اجتماعات بزرگی همچون عزاداری حضرت اباعبد الله الحسین(ع)است گفت:نقش نیروی انتظامی در تامین امنیت این ایام بی بدیل ،کم نظیر و قابل تقدیر است.

حجت الاسلام والمسلمین"محمد عبادی زاده"نماینده ولی فقیه و امام جمعه بندرعباس در مصاحبه با خبرنگار پایگاه خبری پلیس ضمن تقدیر از عملکرد پلیس در تامین نظم و امنیت عزاداری دهه اول محرم گفت: ماه محرم ماهی است که نیروهای انقلابی و مذهبی تحت لوای مکتب عاشورا منسجم شده و هیئت های مذهبی را تشکیل می دهند.

وی افزود:اجتماعات بزرگ همچون عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) لوازمی با خود دارد و یکی از مهمترین لوازم عزاداری حضرت اباعبدالله (ع) مسئله امنیت است که نیروی انتظامی به خوبی این امنیت را با تلاش شبانه روزی تأمین کرد.

نماینده ولی فقیه در استان تصریح کرد: تلاش همه زحمت کشان نیروی انتظامی و بسیج و کسانی که در این ایام تلاش کردند تا مجلس عزای امام حسین(ع) به نحو شایسته برگزار شود ستودنی است.

امام جمعه بندرعباس در پایان با اشاره به نقش نیروهای بسیج در کنار نیروی انتظامی در تامین امنیت ایام عزاداری اباعبدالله الحسین(ع) اذعان داشت:تلاش نیروهای انتظامی در تامین امنیت تکایا و هیئت های مذهبی بی بدیل،کم نظیر و غیر قابل انکار است و مردم ما در این ایام به خوبی طعم این امنیت را چشیده و قدردان این نعمت الهی هستند.#


انتهاي خبر // پایگاه خبری پلیس ایران

مشاهده خبر ارسال شده بعدفهرست اخبار مرتبط


نظر شما درباره اين خبر

 


  • آخرین اخبار
  • پربیننده ترین
  • اخبار گوناگون